Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Barbra Streisand mitől ilyen...

Barbra Streisand mitől ilyen gyönyörű 69 évesen is?

Figyelt kérdés
Jó tudom, van akinek nem tetszik de az most ne írjon ha lehet. Láttam, hogy nézett ki fiatalon, de szerintem most szebb. Hogy csinálja? Egyetlen fiatalító műtéttől még alig nézne ki fiatalabbnak.
2011. szept. 4. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nem egy fiatalító műtéte volt..:)
2011. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy fiatalító műtétje lehet valakinek. :)

Gondolom, attól, hogy nem dolgozta magát halálra egy gyárban három műszakban, három gyerek mellett, nem zsírokenyéren meg paprikás krumplin él, és nem csak karácsonykor alszik 8 órát.

Hetente jár kozmetikushoz, fodrászhoz, olyan drága krémet használ, amilyet csak akar, és gyakorlatilag bármilyen kezelésre van pénze, eljárhat wellnessezni, vitamindúsan étkezik, és finoman szólva sem keseredett bele a szürke, egyhangú, fárasztó életébe.

Hidd el, ha így élhetnél, te is így néznél ki ennyi idősen, mert nem a kor az egyetlen, ami rombolja az ember arcát.

2011. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze gondoltam hogy nem egy műtétje volt...
2011. szept. 4. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:

de gyönyörű....

[link]

[link]



képek alapján ítéltek, amiken hatezer tonna smink van a hölgyeményen....

2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tényleg nem szép azokon a képeken, de viszont ez az interjú 2009-ben készült vele, tehát 67 éves volt. Nem hinném, hogy csak smink lenne rajta, és azt se, hogy photoshop műve az egész. De ítélkezzen mindenki maga a videóról.


http://www.youtube.com/watch?v=uM4EYRmHan4

2011. szept. 5. 13:13
 6/9 Sofiel válasza:
Nem photoshop, azt csak fotóknál használják, de egy tévéfelvétel (vagy filmfelvétel) előtt is irdatlan mennyiségű sminket feltesznek a szereplőkre. Sőt még a kamera beállításaival is rengeteget tudnak javítani a képen (vannak olyan sztárok, akik csak bizonyos lágyító szűrőkkel, adott szögből hajlandóak filmeztetni magukat). Ennek ellenére Barbra Streisand tényleg szép itt, és ebben nem csak a technika van benne, hanem a saját kisugárzása, ami elvitathatatlanul belőle jön.
2011. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sofiel válasza:

Előző vagyok. Még hozzátenném, hogy ilyen különbségeket nem csak 67 évesen lehet fotózni. Sőt egyébként szerintem saját magunkról is könnyedén lehetne... max. talán a szebbiket ritkábban :)

[link]

[link]

2011. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos eddig rajta kívül egyetlen plasztikázottnál sem láttam, hogy lenne is pozitív eredménye a műtéteknek. szóval ő szerencsés lehet, talán a génjei is közrejátszanak a fiatalos külsejében.
2011. szept. 10. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy nem plasztikaztatta magat soha es nem is helyesli ezeket a muteteket. Ezt ebben a friss interjuban mondta. Csodasan nezett ki, es mar 70 eves azthiszem. De ez a kisugarzasa ami megszepiti. Ahogy gesztikulal, teljesen letisztult az elmeje is. Szerintem ez is megszepiti az embereket, hogy mikre gondolnak. Es szerintem kib....tt sokat dolgozhatott eleteben. Nem apuka vagy egy gazdag filmes ferj adta ala sok penzt. http://www.youtube.com/watch?v=YXum-hNA-C0
2013. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!