Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha az anyajegyeim amiket le...

Ha az anyajegyeim amiket le akarok vetetni ártalmatlanok vagyis egészségesek, akkor milyen vizsgálatokon kell átesnem a leszedés előtt?

Figyelt kérdés
És kell e aggódnom hogy valami rosszul sikerül és lesz valami következménye ? :S
2009. máj. 19. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
a bőrgyógyász vagy a plasztikai sebész rád néz, és ennyi :-) Szerintem nem kell félned, ez a műtét igazán rutin, meg sem kottyan a dokiknak, nem hiszem, hogy elhibázzák. A legrosszabb, ami történhet, hogy csúnya lesz a heg. De a doki dönti el, hogy érdemes vagy nem a műtét, gondolom, nem fognak rajtad kísérletezni :) Szóval nyugi
2009. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia.nekem szedtek le egyet a fejem tetejerol(hajas fejborrol) meg az oldalamrol is. mindegyik nagyon szuperul sikerult, vekonyka sebhely maradt utana. csak a varratszedest ne hamarkodd el, mert en viszont rafaztam, igaz , hogy ehhez a dokinak nem volt sok koze, de bennem maradt a varrat, igy egy darab madzaggal az oldalamban elek.(de mondom, a varratkiszedest nem igazan lehet elszurni sztem, en megtettem)
2009. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
bocsi most nezem, hogy nem is a kerdesedre valaszoltam. en evente ellenoriztetem az anyajegyeimet. mindketto artalmatlan volt, csak serultek, ezert javasoltak a leveteluket. szoval egyszeruen csak megnezik oket nagyitoval, aztan ha mar levettek egyet, azt kuldik szovettanira.
2009. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemrégen volt egy ilyen "műtétem". Konkrétan kijött a néni, aki az időpontokat írta, megnézte mi van az arcomon, oké, akkor a kedd az jó-e, aztán ennyi.
2009. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!