Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen ürüggyel tudnám titokba...

Milyen ürüggyel tudnám titokban tartani a plasztikai műtétemet? 26F

Figyelt kérdés

A hajamat is le fogják borotválni, két hétig otthon kell lennem és egy hétig kötés is lesz rajtam, amit még talán el tudoműk titkolni, de a hajat és a két hét pihit nem tudom hogy magyarázzam meg.

Szeretném azt mondani hogy valami egészségügyi műtétem volt. Van olyan rutin műtét amihez leborotválják a hajat? Létezik olyan hogy anyajegyeltávolítás fejtetőről? Lehet hogy hülyeséget beszélek.

Van valami jó ötletetek?


2012. jan. 10. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De mit tudnak plasztikázni a fejeden? Bocsi, csak kíváncsi vagyok. Lehet, hogy nincs is semmi szégyellnivaló benne.
2012. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hajvonal korrekció. Egyenletlen a dolog és azt korrigálják.
2012. jan. 10. 10:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, már kezdtem megijedni, hogy acélgolyókat akarsz tetetni a bőröd alá, vagy ilyesmi.

Figyi, ebben nincs semmi titkolnivaló.

2012. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

sztem mondd azt h tetves vagy és kész, bár ha már ilyen piperkőc vagy, biztos tudja rólad a környezeted és elmondhatod nekik, nem fognak meglepődni.

anyajegy miatt max egy kis részen borotválnák le. De akár szimplán le is vágathattad a hajad, egy pasinál teljesen megszokott az ilyen. A távollét meg: elutaztál?

2012. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De még két hétig nem sportolhatok meg ilyenek, szal nem megyek edzeni. Azt mire fogjam?

Mondhatnám azt hogy anyajegyeltávolítás, és mivel egy részén leborotváltam inkább az egészet letoltam.

De vajon azután nem lehetne megerőltetni magam?

2012. jan. 10. 10:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Beteg voltál, el kellett utaznod, annyi mindent ki lehet találni. A borotvált fejedre, meg simán azt mondod, hogy ki akartad próbálni, stílus váltás. Ennyi. Minél nagyobb ügyet csinálsz belőle, annál valószínübb, hogy kiderül az igazság.
2012. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd azt, hogy volt egy kis rutin beavatkozás, ami miatt leborotválták a hajadat. Ezzel nem is hazudsz. Azt senkinek nem kell az orrára kötni, h milyen műtéted volt.
2012. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na jó de épp ez a kérdés. Milyen rutin beavatkozás.

Az anyajegy végülis nem rossz, de nem kéne hogy annak valami nyoma maradjon?

2012. jan. 10. 14:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Különben is, majd újra kinő a hajad.
2012. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hülyeség. Az anyajegy-eltávolítás nem ok arra, hogy ne edzhess. Viszont a koponya egyes csontkinövéseinek eltávolítása igen. Leborotválják hozzá a hajat, és utána két hétig nem szabad megerőltető fizikai munkát végezned. A sebhely viszont hajszálvékony, szinte láthatatlan. Ergo szerintem ezt mondd.
2012. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!