Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen ürüggyel tudnám titokba...

Milyen ürüggyel tudnám titokban tartani a plasztikai műtétemet? 26F

Figyelt kérdés

A hajamat is le fogják borotválni, két hétig otthon kell lennem és egy hétig kötés is lesz rajtam, amit még talán el tudoműk titkolni, de a hajat és a két hét pihit nem tudom hogy magyarázzam meg.

Szeretném azt mondani hogy valami egészségügyi műtétem volt. Van olyan rutin műtét amihez leborotválják a hajat? Létezik olyan hogy anyajegyeltávolítás fejtetőről? Lehet hogy hülyeséget beszélek.

Van valami jó ötletetek?


2012. jan. 10. 10:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Fúú köszi ez nagyon jó!!

Csontkinövés a koponyán. Azt mi okozhatja? Vagy csak úgy lett? És milyen panaszokat okozhat?

Csak a háttérsztori kedvéért =)

2012. jan. 11. 16:26
 12/16 anonim ***** válasza:

Csontkinövések az ember többféle csontján kialakulhatnak. Jelentős részük teljesen ártalmatlan csontburjánzás, más részük - bár ártalmatlan - a környező idegek, erek, izomzat nyomásával tüneteket, panaszokat okozhat. Kis részben csontdaganat lehet a háttérben. Gyakran keményebb, pl. elmeszesedett nyirokcsomót, porcszövetet tapintanak - tévesen - csontnak.


A koponya csontjainak külső és belső felszínén is előfordulhatnak ilyen kinövések. A felszíniek általában csak esztétikai problémát okoznak.

2012. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Két hét alatt már némi haj azért visszanő - kipróbáltad magad kopaszon. Egyszer a férjem is letolta a haját, hogy megnézze milyen kopaszon, aztán visszanövesztette. Semmi háttérsztori, tényleg kíváncsiságból.


Két hétig meg lehet akármilyen betegséged. Én vesegyulladással voltam otthon két hétig és utána egy darabig nem erőltethettem magam, mert eléggé legyengültem tőle. De még egy influenzára is ráfoghatod, hogy az orvos óvatos fizikai visszaszoktatást javasolt, nehogy hirtelen túlerőltesd magad.

2012. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én tuti azt csinálnám, hogy elhíresztelném, hogy "nyarlani megyek" külföldre. Valami közelebbi ország, pl. Ausztria. A tökéletes fedősztori, hogy tényleg mész, csak nem 3 hétre hanem csak 1 hétre. Így ha bárki az élményeidről kérdez, tudsz mit mondani.


A hajvágásra a legegyszerűbb válasz, hogy a megváltozott környezet előhozta belőled a kísérletező kedvet. és valamit változtatni akartál magadon.

Nők esetében sokkal furábban néznek ha valaki letolja a haját, pasiknál átlagosabb.

2012. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
anyajegyem volt a mellemen, leszedettem, nem mozoghattam utána varratszedésig (10 nap), mert IZZADNI nem szabad! Ez is simán jó duma lenne nálad is, és ha pl fejtetőn van egy nagy anyajegy, milyen már ha csak abban a kis lukban nincs hajad? :)
2012. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok a dolgon (éppen ma) köszönöm a válaszokat, végül a csontkinövéses verziót adtam be annak aki rákérdezett =)
2012. jan. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!