Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan zajlik? ( többi lent)

Hogyan zajlik? ( többi lent)

Figyelt kérdés
13 L vagyok. Nyáron fülplasztikám lesz, mert nagyon elállnak a füleim. Írnátok ezzel kapcsolatos tapasztalatokat, lécci? Altatásban vagy csak érzéstelenítésbe volt? Fájt utánna? Megvagytok vele elégedve?...
2012. jan. 31. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni de én úgy hallottam nagyon fáj.
2012. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt fülplasztikám, és elmondhatom, hogy a műtét EGYÁLTALÁN NEM FÁJT! Az érzéstelenítő beadása az kicsit fáj, de nem jobban, mint pl. egy oltás. Amikor kimegy az érzéstelenítő hatása (műtét után pár órával), akkor kell bevenni fájdalomcsillapítót. De ez is egyénfüggő. Az első éjszaka rendszerint nehezebb, de másnap nekem már csak reggel kellett bevennem egy szem bogyót. Attól kezdve semmit. Amit még nehéz volt elviselni - de nem a fájdalom miatt -, az a turbánkötés. Arra nem szívesen emlékszem.


Ha bármilyen kérdésed van, írhatsz bátran priviben is!

2012. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!