Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Igaz ez az ingyenes plasztikai...

Igaz ez az ingyenes plasztikai sebészet dolog? Hallottatok erről?

Figyelt kérdés

azt hallottam ,hogy ha valaki szinte depressziós valami miatt (pl ha az egyik melle kissebb a másiknál) ,akkor annak ingyenesen is elvégzik a mellplasztikát.

És ha én szinte depressziós vagyok amiatt,hogy kövér vagyok akkor zsírleszívást is megcsinálnák?165 cm és 67 kg vagyok egyetlen kívánságom az lenne ,hogy vékony lehessek :( mindennél jobban szeretném!


2009. szept. 19. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
álmodozz csak :)
2009. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha van pszichológustól igazolásod, akkor. A háziorvosnál érdeklődj.
2009. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nemmellesleg sokkal többet érnél vele, ha elkezdenél mozogni, a közérzeted is feljavulna és nem éreznéd magad egy rakás fosnak, mert te tettél valamit érte, nem mások segítettek. Nem olyan nehéz leadni azt a 10 kilo-t ami rajtad van.
2009. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
inkább kezdj el mozogni, nemár az önsajnálatba menekülj, ez annyira szánalmas. sokkal nagyobb dolog magadtól, saját erődből lefogyni, és azzal dicsekedni, mint azzal h zsírleszívásod volt, mert gyagya lettél..:S
2009. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 éves korom óta sportolok
2009. szept. 19. 18:42
 6/10 A kérdező kommentje:
úszok heti 4*
2009. szept. 19. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebben valóbamn volt ilyen, ami még a mellplasztikára is igaz volt. Most pl. abban az esetben támogatja a tb a plasztikai műtétet, ha mondjuk lefogysz 30 kg-t és lóg a bőröd. De a mellplasztikánál már semmi esetben sem lehet tb-támogatást kicsikarni.
2009. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha elkezdesz futni rendesen heti2-3szor akár többször sztem használna:) a futás a legeredményesebb
2009. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha az egyik melled jóval kisebb( pl fele akkora mint a másik) akkor azt támogatja a TB.

A zsírleszívást, a mellnagyobbítást sose támogatta!

A mellkisebbítést 2006-ig már azt se

2009. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nos, az egyik megoldás a PSZICHIÁTRIAI (nem pszichológus által kiadott) szakvizsgálat.

meg vannak különböző okok, amikor támogatja a tb. orrplasztikánál pl ha valaki eltöri az orrát, vagy ha nagyfokú orrsövény ferdülése van, zsírleszívásnál ha valaki sokat fogy. mellplasztikáról tb-s válotzatot én még csak olyat hallottam, hogy ha pl. vkinek a mellében daganatos csomó, ciszta, stb volt és kivették (és a mell mérete ezáltal sérült) akkor azt a plasztikiai sebész helyrehozza. Vagy ha vkinek túl nagy és gercincproblémát okoz

2011. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!