Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 vagyok, hogy vegyem rá a...

16 vagyok, hogy vegyem rá a szüleimet a mellplasztikára?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 10:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Normális plasztikai sebész nem vállalja be, sőt nem is vállalhatja
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne vállalná???

Unokanővéremnek, túl nőttek a kisajkai, azt is megcsinálták pedig 15 éves volt. Amerikában már 15 évesen csinálnak cicit, sőt még botox kezelést is.

Persze ettől függetlenül, én is várnék még pár évet vele.:)

2012. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Ja, előző vagyok, mi a gond a melleddel, hogy bevállalná egy műtétet?
2012. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
27%
17 vagyok,nekem sincs nagy mellem...Sőt,minden osztálytársnömnek nagyobb,de mondjuk nekem fő a természetesség,én nem sminkelem magam,nem epilálom a kezem ahogy egyesek teszik,max a lábamat gyantázom,de azt is csak nyáron..Ugyhogy plasztikán nem is gondolkoztam,2 éve boldog párkapcsolatom van,és páromat nem zavarja hogy mekkora a mellem,inkább legyen kicsi a mellem minsebb valami hisztis pláza cica legyek műmellekkel...Mondjuk nincs összeköttetés a pláza cica és műmell között,de én azt vettem észre hogy kb 90%a aki ilyesmit bevállal az pláza cica...Ami konkrétan a kérdést illeti,az elöttem lévők mindent lertak,még nő a melled,várd ki..addig vegyél vastag szivacsű melltartót ha annyira zavar a melled és ha aval akarsz hóditani,csak utánna ne sirj ha egy olyan pasit kapsz aki elhagy majd valakiér aki jobban néz ki vagy nagyobb a melle....
2012. ápr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítanám, aki "plázacica", azon feltűnő, ha plasztikáztat, mert ő maga teszi nyilvánvalóvá. Rólam pl kevesen tudják, hogy plasztikázva van a mellem.

Gyakorlatilag semmi mellem nem volt, ezért egy közepes méretű, kifejezetten természetes hatásút csináltattam.

Strandon, ahol jobban látszanak a mellek (mint télen pulóverben) eddig maximum olyan megjegyzést kaptam, hogy de jó genetikám van, szép kerekek. Amikor megmondtam, hogy ez nem a genetikámon múlik, hanem a sebész volt ügyes, mindenki elképed, hogy az kizárt, ez nem úgy néz ki.

Tapintásra se érezni, sokan csak akkor hitték el, amikor a heget megmutattam, az közelről látszik (halvány fehér vonal).

2012. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!