Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha természetes szép melleket...

Ha természetes szép melleket szeretnétek, kit választanátok orvosotoknak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Dr.Csuha Lajos, Dr.Révész Zsolt,Dr.Toperecz Zsolt,Dr.Traub Alfréd

Ezeket az orvosokat néztem ki magamnak!Csuhánál és Traubnál már voltam.Többihez csak tervezem hogy megyek,de még szoptatok.Talán augusztusban már mehetek konzikra,de addig is tájékozódóm.

Ja és szeretnék anyajegyeket is eltávolíttatni,de nem tudok választani a fenti orvosok közül.Melyik csinálná meg nekem a mellműtéttel egybekötve.Dr.Toperecz tuti de róla még nem nagyon olvastam.Minden véleményt,tapasztalatot szívesen veszek a fenti dokikról!Semmi alapra és 172/56 méretek alapján elég a 280 vagy 300-320 min érdemes?


2012. ápr. 25. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia Engem a Dr. Csuha Lajos műtött márciusban, nagyon megvagyok elégedve, mind az eredménnyel mind a dokival. Én Őt ajánlom árban baráti, viszont tényleg érti a dolgát. Egyébként itt tudsz még informálódni: [link]


Meg tudod nézni a lányok fotóit meg tudod kérdezni ki hol műttette magát, nekem sokat segített és még jobban meggyőzött arról hogy Csuha Dr-Urat válasszam.

2012. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csuha "kis mell párti" Ő tuti természetes ciciméretet fog ajánlani, de a többi doki is figyelembe veszi a kérésed.

Hogy mekkora kell mekkorát érdemes azt majd a doki fogja megmondani.Függ sokmindentől hogy mekkora neked az "ideális" mekkora fér be....stb280-320cc között nincs nagy különbség csak pár milliméter.

2012. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 hónapja műtött Csuha, pont olyan elképzelésekkel indultam neki, mint amit te is leírtál.

Valóban a kisebb felé terel, viszont amikor mélyebben belekérdeztem, mondta, hogy a természetes hatást maximum X cc-val tudja megoldani. Feljebb is lehet menni a páciens kérésére, viszont akkor már a természetes kinézet kevésbé garantálható.


A felső határ az egészségügyi határ. Ha nem fér be, akkor nem fér be.

Nekem a 70-es mellkas körméretre 260-at javasolt, az is került be. Így 70C lett a méretem.


Puha és természetes, tökéletesen eltalálta, hogy milyet is akartam. Ha a heg is teljesen elhalványodik (ez már inkább az egyéni heggyógyulási hajlamon múlik), akkor senki se fogja megmondani, hogy a sajátom-e.


Amúgy a szövetek feszessége is sokat számít. Ha lazábbak, nagyobb is befér (pl neked szoptatás után), nekem kifejezetten feszes volt a bőröm, a szép eredményt maximum ekkorával tudta garantálni. Ha erősködök, akkor 300 is befért volna,de valószínűleg kontúros lett volna az eredmény - ezt nem szerettem volna.


Anyajegyről nem tudok, nekem nem került szóba, de amilyen szép lett a hegem, szerint az anyajegy is menni fog. Ha nem a test elülső oldalán van, akkor annyiból kétséges, hogy a műtőasztalon mennyire hajlandóak forgatni a testedet - ez veszélyes is lehet, pl ha a gerinc környékén van az anyajegy és teljesen hasra kellene fordítani - miközben intubálva vagy.


Amúgy intubálás - az altatóorvos is nagyon profi volt, az égvilágon nem éreztem semmit a torkomban, nem fájt, nem kapart, pedig elég gyorsan magamhoz tértem a műtét után. (Már a műtőasztalon ébresztgetnek, betolnak a szobába, ágyba tesznek és addig keltegetnek, amíg nem kommunikálsz normálisan és nem vagy dezorientált.)

2012. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves Kerdező!

Ha esetleg még olvasod...

Kit választottál végül?

ÉN dr Csuha Lajoshoz készülök.

2017. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, azóta 5 év eltelt és még mindig elégedett vagyok az eredménnyel. Közben volt egy szülésem is 2014-ben, a terhesség sem változtatott a mellemen.

Szoptatni szülési komplikációk miatt nem tudtam, így ennek a hatásáról nem tudok nyilatkozni.

2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszi, hogy leírtad.😊 Nekem egy másfél eves kisfiam van és én is minimális ideig szoptattam, többek között egy szülés utáni komplikáció miatt. Érdekelbe a véleményed, hogy, ha egy "szimpla" felvarrást szeretnék abban is jó a dr Úr?
2017. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!