Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nem szülök sosem, és...

Ha nem szülök sosem, és ápolom a mellem különféle házi pakolásokkal, és sportolok is folyamatosan akkor nem fog öreg koromban nagyon megereszkedni a mellem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Kevésbé ereszkedik meg, mint anélkül.

De ez nagyrészt öröklött kérdés is. Tehát ha a családodban mindenkinek nagyon megereszkedett a melle, akkor számíthatsz rá te is. Ha nem, akkor jó esélyekkel indulsz.

2012. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ereszkedik majd, de a mértékét valóban csökkentheted.
2012. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
hát ha téged 70 éves korodban boldogabbá tesz a többi anyókáétól valamivel kevésbé lógóbb mell, mint a kis unokáiddal való időtöltés, akkor csináld így, nekem mindegy :)
2012. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A plasztika segít majd, ne félj:)
2012. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mell "állaga" a tartástól is függ. Mivel minden nagyi egyzser kicsit meggörből, mégha nem is túl szembe tűnő ezért biztos lezs egy kis lötyi. De a kötőszövetek mindig vagy megkötnek vagy megereszkednek idős korra.

szexi nagyi ne akarj lenni, az átalában nem sül ki jól.

Szerintem a hagyományos módszerrel amivel a nagyik megfogják az embereket, tökletesen bevállt, ez pedig a főztjük :-D

Szép nagyi ettől még lehetsz.

2012. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nézd, 70 évesen lehet neked lesz a legfittebb cicid a városban, de a kutyán nem fogja érdekelni, mert nem olyan ruhákban fogsz járni, amikben látszana, ha viszont igen, akkor ki leszel röhögve, de nagyon! És amíg más öregek a családjukkal szórakoznak, meg unokákat dédelgetnek, meg békésen töltik kettesben a napjaikat a hobbijuknak élve, te még mindig vadul kenegetni fogod az így is, úgy is megerszkedő melleidet, és arra fogsz gondolni, hogy báááár hallgattam volna anno a GYK-sokra. :D:D:D:D
2012. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, anyám 55 éves, 52 kiló, 3 ősz hajszála van, Zarából, meg Mangóból öltözködik, mindenki elájul, hogy kétunokás nagymama, meg 2 felnőtt gyereke van. Az unokák imádják! Szolidan sminkkel, nincs műkörme, mindene eredeti... És a melle? Nem láttam kb. 15 éve, mert nem villogtatja! Fürdőruhában láttam, úgy kutya baja. (De picike, vékony alkat, b-s cicije van, az nem is szokott nagyon lógni ;))
2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A sport nem tesz jót a mellnek, sőt! A cici nem izom, hanem zsírszövet, a mozgás, hízás-fogyás, ugrálás, egyebek tönkrevágják.

Keress más életcélt! :D

2012. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Dohányzás, pia, sport, szülés, szoptatás mind felejtős, szex csak melltartóban, fogyás nuku, hízás nuku, rengeteg folyadék, sok vitamin, rendszeres ápolás, odafigyelés. És akkor TALÁN KEVÉSBÉ fog megváltozni a melled öreg korodra. De sztem inkább egyél, igyál szexszelj jókat, alapíts családot, élvezd az életet. ;)
2012. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kár, h nem írtál vissza kérdező, generálhattál volna még egy vitát a vitában - maaaarha jól szórakoztam a válaszokon...... :DDD

Érdekelne, h elégedett vagy-e, ezt akartad hallani?

2013. júl. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!