Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás: mik a tapasztala...

Zsírleszívás: mik a tapasztalatok? Ki hogy élte meg? Megcsinálnád még egyszer? Elégedett vagy az eredménnyel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
A "rutin" zsírleszívásba bele lehet halni.
2009. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság?!
2009. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem. Nekem nem fáj az igazság.
2009. júl. 22. 11:20
 4/5 anonim válasza:
70%

Szia! Nekem volt zsírleszívásom. Helyi érzéstelenítéssel végezték. Pici vágáson szúrják be a hosszú és vékony leszívótűt. Nem fájdalmas, csak kellemetlen. A hason általában három helyen szívnak le: a köldök fölött és a csípőnél. A műtét után szorító harisnyát kell hordani kb. két hétig, és nem szabad futni, hajolgatni.

Őszintén: NEM VOLT EREDMÉNYE, NEM FOGYTAM LE, NEM LETTEM VÉKONYABB. Sokba került (részleteket fizettem hónapokig). VISZONT NÉHÁNY ÉV MÚLTÁVAL SIKERÜLT LEFOGYNOM, a titok: KEVÉS KAJA, SOK TORNA, RENDEZETT MAGÁNÉLET, LELKI BÉKE!!!

2009. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem csinálnak 8 hetente, mert volt egy balesetem és a bal lábamról le kellett vágniuk a bőrt, hiszen elhalt :S bőrátültetést csináltak, de a bőr alatti zsír nem termelődik újra, így kénytelen vagyok erre! Ez egy szükséges rossz!

Hát mit ne mondjak, eléggé féltem először, és érzéstelenítettek lidokainnal, de mégis pokoli kín volt, de belegondolva, lehet, h nem éreztem annyira, csak bemeséltem magamnak, h fáj és ezért azt hittem... mert rengeteg érzéstelenítőt belém nyomtak... nem fájhatott volna!

5 napja csinálták a másodikat, már nagyobb területet, a csípőm körül szívtak le, ez nem viselt meg annyira, mondjuk kaptam egy nyugtatót :) Kellemetlennek kellemetlen, de nekem legalábbis megérte:)

2010. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!