Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti eltávolítanátok a helyemben...

Ti eltávolítanátok a helyemben ezt az anyajegyet?

Figyelt kérdés

Ti eltávolítanátok a helyemben ezt az anyajegyet?

A szemem sarkánál a szemöldököm alatt van egy kb 3-4 centis anyajegy (szóval elég nagy).

Nagyon zavar engem ez az anyajegy mert eléggé csúnya is és feltűnő helyen is van.

Szeretném ha el tudná távolítani egy orvos de félek tőle mert eléggé közel van a szememhez :S

Szerintetek el tudnák távolítani probléma mentesen?

Eléggé parázok..

Amúgy ezt mivel szokták eltávolítani?



2012. júl. 16. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a nyakamról kellett eltávolítani egyet, csak azért mert mindenbe beleakadt és többször volt már vele problémám. Ezt az orvos vágni szokta aztán varrás. 2-3 öltés. Csak annyi hogy utána a tapaszt kell elviselned ott ami elég zavaró lehet de az maximum 1 hetes dolog lesz. Egy szakképzett sebésznek gond nélkül el kell úgy távolítania hogy ne tegyen kárt benned.
2012. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha zavarna akkor igen,eltávolíttatnám.

Biztosan van rá megoldás,ezt egy szakember tudná pontosan megvizsgálni és utána megmondani.Ha ennyire zavar akkor érdemes lenne elmenned,legalább megtudod,mert itt senki se tudja neked ezt megmondani.Általában a problémás anyajegyeket szokták eltávolítani,nos nem tudom,hogy ez annak számít-e.Gondolom igen,ha nagy stb...


Az anyajegy eltávolítását minden esetben plasztikai sebész vagy bőrgyógyász végzi, az eltávolított anyajegyet pedig szövettani vizsgálatnak vetik alá. A beavatkozásra helyi érzéstelenítésben kerül sor, és a Magyar Bőrgyógyászati Társulat ajánlása alapján az anyajegyeket sebészi úton, kimetszéssel távolítják el, mert a lézerrel, kikaparással, egyéb úton történő eltávolítás nem ajánlott! Az anyajegy eltávolítása után a bőrünket nem érheti víz a varratszedésig, illetve a gyógyulásig.

2012. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a családomnak vettek le szem-közelből valakinek. Ha zavar mindenképp távolíttasd el, az egészségügyi része miatt pláne. Csupán jó orvost kell találni, és akkor minden rendben lesz. Ha Budapesti vagy, tudok is ajánlani egy nagyon jót.
2012. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne parázz. Senki nem fog megvakítani.


Én őt ajánlom neked: Nagyon jó fej és nagyon képzett doki.

Az eljárás pedig amit alkalmaz heg nélkül gyógyít. Pár percig csíp de aztán semmi. És nem kell trancsírozni. Szerintem a szemed is meg tudja csinálni vele.

2012. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedesd le. Ne félj, nem fog fájni. Szikével vágják ki.

Az orvosok ennél sokkal-sokkal pontosabban is tudnak dolgozni, semmi baja nem lesz a szemednek.

2012. júl. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!