Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire fáj a mellműtét?

Mennyire fáj a mellműtét?

Figyelt kérdés

Van két gyerekem.Előtte sem volt nagy mellem,a két gyerek sem segített rajtuk :(

Most kicsi,de mivel sokáig szoptattam,így "rugalmas" :)

Ha belevágnék,mire készüljek?

Nem szeretnék nagy didkókat,csak kicsit szebbett.

Valóban van 2 féle módszer,izom alá és fölé?

Kinek milyen fájdalmas tapasztalatai vannak?

Köszönöm előre is a válszokat!!!



2012. júl. 26. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem vart sebbel van tapasztalatom rohadtul rájt....de két nap múlva már jobb volt....én a szilikont nem tartom túl jónak, nekem is nagyon kicsik...állítólag van olyan módszer hogy valahonnan leszívják majd beletölték...ami nem is lenne rossz ha a kis úszógumimat felljebb helyeznék oda ahol jól néz ki...de még komolyabban nem néztem utána
2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mellműtétem, bár nekem egészségügyi okok miatt, de a menete szerintem ugyanaz. Engem altattak, így fájdalmat a műtét alatt nem éreztem. Utána kellemetlen volt a varrat miatt, meg hetekig kötözni kellett. A hegem ma már nem is látszik, igaz 5 éve volt ez, de kb. fél év múlva alig észrevehető állapotúra gyógyult. Ha jól emlékszem, a kötözés ideje alatt nem szabadott melltartót hordani, bár elég nehéz lett volna, mivel körbe voltam kötözve...
2012. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Izom alá érdemes. Tartósabb, egészségesebb.

Első nap nem fáj, még hat a gyógyszer. 2kor műtöttek 6kor látogattak, egyedül felkeltem az ágyból. Előtte gyakoroltam a hasizomból felkelést. :)

Este 11kor kértem enni szendvicset, aztán éjszaka a hátam jobban fájt a sok fekvéstől, mint a mellem.

2. nap szedtem a fájdalomcsillapítókat rendesan, algopyrin, cataflam felváltva, hogy egyikből se legyen túl sok, úgyis fájt, de egyáltalán nem kibírhatatlan. Nem éles fájdalmat érzel, csak feszül, iszonyat nehéz utána. Első fürdésnél azt hittem leesnek ha nem fogom őket, de persze csak a súly miatt éreztem úgy.

Állítólag a 20 évesek nem bírják ilyen jól, mint ahogy én viseltem. :)

1 hétig vészes, kocsiajtót majd másnak kell kinyitogadnia előtted ha rászánod magad. Igazi kisasszonynak érezheted magad. :D

1 hónap után már hozzá lehet szokni. Most vagyok fél éves, már a magaménak érzem.

Fáj, fáj, de nem vészes.

Ki tudtam magam törölni a fenekem. (Y)

2012. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, neked milyen formájúak az implantátumok ? és mekkora méretűek ? Kinél csináltattad, ha szabad kérdeznem ?:)
2012. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem nagyon fájt, kb 3 napig nem tudtam egyedül felülni az ágyban, de ez teljesen más mindenkinél. Valaki pár óra alatt már jól van.
2012. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziiia! :)


Nekem kerek 1 hónapja műtötték a melleimet, szilikon implantátumok kaptam. Mennyire fáj? Iszonyatosan, ha őszinte akarok lenni borzasztó. A kezemet nem tudtam 2 napig megemelni, mindenben segítség kellett, 1 minimális szövődményem lépett fel, 3 hét után savó kezdett folyni a hegemből, persze varratszedés után, elméletileg mostmár minden oké. Hason alvás tabu, háton majd pár hét után oldalt. 19 éves vagyok, nagyon jól bírtam az orvosom szerint, és elég gyorsan gyógyultam, a jobb mellem alatt a heg (nem vicc) már alig látszik, a bal kicsit nehezebben gyógyul a komplikáció miatt. Már alig várom hogy 100%-os legyek.. a fürdés megengedett mostmár, zuhanyzás, kádban fürdés tabu. 2 hét múlva megyek masszázst tanulni. Ami nagyon kellemetlen az az hogy speciális melltartóban kell lenni, éjjel nappal, fürdésnél lehet levenni, de ennyi. Nem könnyű, nem egyszerű, de csodaszépek lettek, kb 75 C-80C méretűek lettek a 70B-ből és alig várom már hogy menjek fehérneműt venni :)) puszi neked

2013. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!