Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már valaki ténylegesen...

Fogyott már valaki ténylegesen Bio krómmal? Tapasztalatok? Mennyi idő alatt jött az eredmény?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, tényleg hatásos-e. Tudom, hogy változtatni kell a táplálkozáson és mozogni is kell, de rásegítenék még valamivel.Ha veszek egy ilyen terméket, hátha az is motivál, hogy ennyit költöttem rá.Az érdekel, hogy csak üzlet-e ilyeneket eladni, vagy valóban segíti a fogyást, és milyen mértékben.
2011. márc. 6. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

régen anyósjelöltem próbálta. elkezdte szedni asszem 3 kilót leadott és annyi volt. hiába szedte utána semmi nem ment le, pedig lett volna miből. aztán vissza is szedte a leadott 3 kilót is.

véleményem szerint aki diétázik és sportol az amúgyis is fogy , nem kell semmi kiegészítés,aki meg nem diétázik és nem sportol az meg szedhet bármit.

2011. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kilókkal az a baj, hogy sose annak kell lemenni, hanem a testzsír százaléknak... lemehet 10-15 kiló is 1-2 hónap alatt, de annak kétharmad része izom lesz, ami meg a további edzésekhez szükséges a tényleges fogyáshoz... a Bio krómról nem hallottam még, tapasztalatom ezért nincs. DE ha elfogadsz egy tanácsot, ne szomorodj el ha nem mennek a kilók. Először a centi fog, ha pedig 1-2 kiló egy héten lemegy, annyi elég is egy hétre, mert úgy egészséges. ;)
2011. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!