Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak szerintem szánalmas a ha...

Csak szerintem szánalmas a ha valaki kockahas implantátumot csináltat?

Figyelt kérdés
szerintem szánalmas dolog hogy valaki munka nélkül akar elérni ilyen eredményt.

2012. szept. 9. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
az, ahogy műsegget, műmellet, műarcot.
2012. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a mű mellet még meg értem mert azzal nem lehet mit csinálni de a kocka hasért lehet tenni...
2012. szept. 9. 13:29
 3/13 anonim válasza:
93%
Szánalmas, de nagyon. A többi mű izé is! Egy dolog viszont jó lenne: feltalálhatnák, hogy lehetne gerincet beültetni néhány féregnek, aki a vérünket szívja.
2012. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
96%

Nem csak szerinted...

Nagyon gáz, főleg hogy a mostani generációba ezt "táplálják", hogy így lehetsz csinos stb.

2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én 15éves fiú vagyok de szerintem akkor is inkább szánalmas mint szép és én meg fogok dolgozni érte
2012. szept. 10. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon gáz mert nagy melleket nem tud kigyurni magából egy nő ezt teljesen megértem de ez hogy nem képes gyúrni akkor ne menjen már ezzel is sebészhez..
2012. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak azokat a dolgokat műttetném meg magamon, ha nem tetszenek, amiken magam nem tudok változtatni. Amit tudtam, már így is megtettem.
2012. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
eléggé. Dolgozzon meg érte. Nem a pénzre gondolok.
2012. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2013. jan. 1. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:

hát igen ilyen az amikor a hiúság és a lustaság találkozik!

ez nagyon szánalmas! az implantátum egyrészt nem egészséges, másrészt egy idő után úgyis cserélni kell, harmadrész és ha hízik hozzá hogy fog kinézni? ráadásul annyira nincs összhang a testén, ha vki már jól úgy mint a képen kigyúrja a hasát a többi testrészét is edzésben tarja és máshova is nagyobb izmost növeszt vagy szálkásít, nem úgy mint ennél a férfinél

2013. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!