Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Barnitókrémet használok, nem...

Barnitókrémet használok, nem fog a szoli? Nem lehet a kettőt együtt? Nem előtte kenem be magam nyilván.15 percet vagyok állóba és nem fog, pedig nem első alkalom!

Figyelt kérdés
sőt kb két hete használom, eddig örültem hogy nem kopik ha tusolok, erre meg a mellemnél ahol fogott, meg a felső testemen, vagyis a mellem között, egy nagyobb területen elkezdtett lekopni, úgy hogy a fehér böröm látszik, a széle barna , kenem nagyban, de még mindig látszik..most a hasamnál is kezd, a lábamat meg alapbol foltosra fogja:S nem tudom mit csináljak, mert ha abbahagyom...akkor kifakulok teljesen....és lehet foltos is maradok:S..pedig akkor lehet jobban fogna a szoli, de a hátamat se fogja, pedig negyed óra:S
2012. szept. 18. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Önbarnító és szoli együtt?! o.O

Miért nem használsz szolikrémet?

Ha meg a szoli nem barnít, akkor sz@rnak a csőcserére, menj át másik szalonba..

2012. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
próbálj krémet váltani, de az is lehet h nem egyenletesen kened be, vagy nem rendesen szárad meg... szerintem hagyd hogy lekopjon teljesen és próbálj ki egy másikat.
2012. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:) tegnap nagyon csúnya volt a mellkasom, de ma szivaccsal tusolás közben ledörcsöltem, mert nagyon foltos voltam...de sajnálom mert úgy volt szinem most emgint hófehérke vagyok, igy arc arcom sem tudom bekenni, mert az hülyén néz ki hogy a nyakamtól lefele fehérebb vagyok, megpróbálom megint a szolit hátha a barnitó krém miatt nem fogott meg, meg szolikrémet ahogy irta az elsőválaszoló, vicces most a lábaim barnábbak...pedig mindig bajom volt vele, hogy a napfény sohasem fogta meg:)lehet azt fogom kenni barnitóval, felül meg hagyom a szolit, mert a szoli sem fogta alul a lábaim, na majd kiderül:D
2012. szept. 22. 19:19
 4/5 A kérdező kommentje:
kicsit félreirtam:) a fejfájás:O
2012. szept. 22. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne használj szolit és barnítókrémet együtt. Vagy az egyik, vagy a másik. Sokáig én is hófehérke voltam és 2-3 szolit kipróbáltam, mire megtaláltam egy olyat, ami tényleg barnít. Ha már negyed órákat mész és nem fog semmit, akkor hagyd a francba, mert ott nem foglalkoznak azzal, hogy karbantartsák és már elhasználódtak a csövek. Menj át másikba (de csak 9 perccel indíts, mert lehet, hogy az erősebb)


Az egy dolog, hogy olyan típusú a bőrööd, hogy nehezen barnulsz, de ha ennyi szolizástól nincs szined, az már nem a te hibád. Ja és a lábad később barnul, bármilyen jó a szoli. Nem kell félni, hozzá fog barnulni :)

2012. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!