Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan, akit csúfoltak...

Van itt olyan, akit csúfoltak gyerekkorában? Mi miatt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 18:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azóta sokat változott a helyzet szerencsére :D
2012. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
engem csak a tesóm miatt csúfoltak mer ő nyomi volt de én viszontont(már nem azért) de az osztály egyik leg menőbbike. ENNYI:)
2012. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általánosban, mert elég hamar nőttem és általában mindig +10centi és +10kg volt köztem és az osztálytársnőim között. (egyébként arányos voltam és talán 1-2kg felesleg lehetett rajtam max.) Egy drága osztálytársam "röfinek" becézett. Azóta sincs sok önbizalmam... :)
2012. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

A magasságom miatt, mert hamar nőttem, mint az előző. Aztán egy hormonzavar miatt meghíztam, akkor amiatt. Aztán amiatt,hogy bicegek, amiatt,hogy beteg voltam, és halasztanom kellett egy évet.

Sok a gonosz ember.

2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Szeplős, pattanásos bőröm, lelapulós zsírosnak látszó hajam miatt, nem divatos öltözködés miatt. Meg mert csendes, visszahúzódó voltam.
2012. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem, szemtapasz miatt. :(
2012. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem az elálló füleim miatt csúfoltak. Most már 37 éves vagyok, mégis fájnak ezek az emlékek. 2 éve megműttettem a füleimet, és azóta OK minden. De a sebek megmaradtak, igaz, már csak ritkán jutnak eszembe. Akármi miatt is csúfolnak, NINCS IGAZUK! De azt is tudom, hogy az Élet majd megtanítja őket is... Ezt tapasztalatból írom. Ha bármiben segíthetek, írj.
2012. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 halibel ***** válasza:
100%
Bár nem a kinézetem miatt, de csúfoltak, elkényeztetett polgármester lányának...
2012. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem kinézet és belső miatt is csúfoltak. Egész végig általános iskolában.

Alsóban az elálló fogaim miatt, az egyik osztálytársam 'Nyúlfogú'-nak becézett, hihetetlen rossz érzés volt. Persze ő rajta is lehetett volna viccelődni, mivel nagyon kövér volt, még most is az.

Felsőben pedig állandóan strébernek tituláltak, szintén ez a lány, de biztos vagyok benne, hogy a többiek is, mivel nem volt egy barátom sem. Valaki mondott nekem valami sértőt, és mindenki elkezdett nevetni, szörnyű volt.

Az egész külsőm miatt is csúfoltak, mivel hosszú, festetlen barna hajam volt, nem foglalkoztam vele. Mostam, fésültem, szép volt, csak nem volt formára vágva. Teljesen egyszerű ruhákat hordtam, stílusom nem volt. Ráadásul szemüveges voltam, még pluszban rátett a 'szürke stréber kisegér' dologra.


8. év végére viszont abbamaradtak, viszont sokat nem értem vele.


Azóta fogszabályzóm volt, állandó, ezáltal a fogaim nagyon szépek.

Szemüvegem megmaradt, de rájöttem, hogy nekem jól áll, nélküle furán néznék ki, hozzám tartozik. Előnyös a kerete is.

A hajammal rengeteget törődök, azóta volt festve is, jelenleg rövid szőke.

Az alakom is jó, mások szerint tökéletes, szerintem van még mit csiszolni rajta.

Stílusosan öltözködöm, egyszerű ruhákkal, de jól összeválogatom őket.



Azonban: ezek a folyamatos, meg nem szűnő gúnyolódások és kinevetések nagyon nagy hatással voltak rám, sokszor sírtam, és ez kihat a mostani életemre is, hiába van az, hogy megváltoztam.

Önbizalmam emiatt is 0. És ez nem hiszem, hogy fog változni, mert (szerintem) kisebb korban ami éri az embert, jelentősen befolyásolja a későbbi életét.


18/L

2012. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!