Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » MIt kellene tennem ilyenkor?...

MIt kellene tennem ilyenkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
sziasztok.13 éves lány vagyok,az orrom ISZONYAT ronda.sajnos anuykámtól ilyen géneket örököltem.ugy képzeljétek el ,hogy olyan keselyű orr,ill olyan,h se nem hosszú se nem rövig ,viszont középen egy nagy domborulat áll ki.már nem merek elnézni oldalra amikor valakivel vagyok,mert anniyra szégyellem.kérlek segítsetek,hogy ilyen helyzetbe mit kellenne tennem?köszi a válaszokat.
2009. aug. 6. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
barátkozz meg vele kicsikém, mert egy egész életen át ezzel kell majd élned ;)
2009. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha plasztikai műtétek csináltatok,akkor nem. de nekem még ilyenre nincs lehetőségem.viszont hogy kerüljem az ilyen szitukat? amugy elöző válaszoló,ugy mondtad az elöbbit,mintha én tehetnék róla. :S
2009. aug. 6. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sminkkel is lehet valamennyit segíteni rajta, ahol túl nagynak érzed, oda sötétebb púdert teszel, és az sem rosz ötlet, hogy nem nézel oldalra, mondjuk fényképnél ez beválik. A szemed vagy szád (amelyiket szebbnek tertod, és hangsúlyozni akarod) sminkeld feltűnően, így azt fogják nézni, és elvonja a figyelmet az orrodról.
2009. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ,kipróbálom!
2009. aug. 7. 15:47
 5/11 anonim válasza:
100%
Anyukáddal menjetek el a (gyerek!)Fül-Orr-Gégészetre és ott biztosan adnak felvilágosítást. Szegeden az Újszegedei Gyerekklinikának van plasztika részlege és asszem teljesen ingyenesen plasztikázzák gyerekeknek a füleit, orrát. Ráadásul, ha szakvélemény is van, hogy pszichésen zavar, akkor meg főleg ingyenes. Kérdezz rá esetleg háziorvosodnál, de a tuti a fül-orr-gége! Mihamarabb járjatok utána!!!
2009. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is így vagyok, viszont már 17 évesen.. :S

meddig fogadnak gyerekklinikán? xD

2009. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 10. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szüleid belegyeznek akkor meglehet csináltatni nekem fül plasztikám volt mert kiáltak, 13 éves koromban!!!!!és én soha nem mertem anno. levenni a hajpántomat annyira zavart!és mikor megcsináltatam pedig utánna nagyon fájt a műtét ...........de nagyon megérte megvagyok elégedve!
2009. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 13 évesen még ne nagyon sminkeld magad... tudom nehéz lehet de nekem pl a fogaim állnak ki. szemből nem látszik, de oldalról elég kellemetlen, főleg fényképeken. én 22 vagyok és rajtam a párom segitett. ő elfogad olyannak, amilyen vagyok, igy már annyira nem zavar. azért fényképeken póbálom úgy igazitani a fogazatom, illetve a mosolyom, hogy ne legyen kellemetlen... :P


ha nagyon zavar, akkor valóban megpróbálkozhatsz a plasztikával, de előtte mindenképpen beszélj a szüleiddel, majd ők segitenek!

2009. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2009. aug. 22. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!