Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika 180. 000-ért?...

Orrplasztika 180. 000-ért? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Évek óta komplexusom van az orrom miatt csúnya és nagy pedig amúgy szép arcom van de az orrom elrontja az összképet. Régóta nézegetek plasztikás oldalakat de ilyen 300.000 meg 500.000-ért találtam állandóan, annyi pénzem meg sosem lesz. most találtam egy oldalt ahol elvileg csak 180.000 ez nem kevés érte?mert ennyi pénzem még lenne rá..csak nem értem klinika és klinika között ezt a több százezres változás.. ettől még lehet, hogy 'normális' a 180 érte?
2012. okt. 24. 03:35
 1/5 anonim ***** válasza:
van bolt ahol 270 a cukor és van ahol 330...és az is bolt és bolt...kérj referenciát tőlük is és keress neten is meg ilyesmi mutogatnak neked majd képeket és eldöntöd h ott megcsináltatod-e..nem hiszem h kontárok lennének,bár mai világban...
2012. okt. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az orrplasztika ár az nem fix. Úgy értem, hogyha az van írva valahová, hogy 180 ezer ft-tól, akkor azt úgy is kell érteni. Ugyanis mindenkinek az orra más. Lehet hogy míg másnak csak porcot kell igazítani, neked szét kell verni a csontot is. ezt csak és kizárólag a doki tudja megmondani.

egy viszont biztos. ne a legolcsóbbat válaszd, inkább még gyűjts pénzt. Mert mocskosul meg lehet szívni.

2012. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol én csináltatta,ott is 180.000 volt írva a doki honlapján. Aztán elmentem konzultációra és kaptam egy 450.000 forintos ajánlatot.

200.000 alatt általában csak a sima porcos műtéteket végzik, ahol csontot is kell faragni az már inkább 300 felett van.

2012. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de ennyi pénzért szerinted milyen orrot kapsz? Én most estem át egy plasztikán, 550 volt. Azt mondta a doki csinálnak műtétet 300-ért is meg 650-ért is. Én meg a 300-ast se mertem volna bevállalni, sztem az kontármunka. Az orrodról az arcodról van szó! Örökre megváltozik! És de, ha akarod lesz ennyi pénzed. Inkább spórolj még egy évig, de csakis jó orvoshoz menj!!
2012. nov. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kizárt!! Az nagyon kevés!
2016. dec. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!