Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy beszéljem le a nejem a...

Hogy beszéljem le a nejem a hasplasztikáról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Önbizalmához és az énképéhez ha szüksége van rá, és nem utolsó sorban esztétikai és egészségügyi okok miatt sem hátrányos egy dolog, akkor miért szeretnéd lebeszélni? Mert sokba kerül? Szerintem ez a legfontosabb dolog, ilyenre kell költeni. Gyereket szült, annak azért nem kevés nyoma marad, mind külsőleg, mind pedig lelkiekben, ahogy egy fogyásnak is. Ha meg hibátlan a pocakja, akkor úgy sem végeznek beavatkozást.
2012. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés, hogy MIÉRT akar hasplasztikát, és te MIÉRT akarod lebeszélni?
2012. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs kötényhasa bomba nő. De az zavarja hogy ha leül bikiniben összerancolodik a hasa. Elöször zsírleszivast akart mondta neki az orvos hogy nincs zsír a hasán nincs mit leszívni az bőr. De nem akkora ami megérné a hasplasztikát. De talált egy sintért aki persze megmütene a pénz miatt. Állva teljesen lapos hasa meg fekve is . Ha hajol ráncolosik neki de mindenkinek ráncolodik akkor nekem is
2012. nov. 3. 14:57
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Hülye a feleséged már bocs, a bőr mindenkinek ráncosodik ott, ha úgy lehajol, állva meg kifeszül...
2012. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
ha akar még gyerekeket, akkor csak utána vállalja be. és mindenképp jó orvost válasszon. egyébként nekem szülés előtt nem ráncosodott a hasam, nagyon szép volt, figyelj, ha zavarja, akkor csináltassa, de készüljön fel rá, hogy akkor lesz egy 15-20 cm-es vágása a hasán vízszintesen, a köldöke alatt, ami sokkal zavaróbb.
2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki elvállalta, nem B.G. a monogramja véletlenül? Tőle láttam már néhány szépen elrontott "munkát"....
2012. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális a feleséged már bocs.
2012. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Erőltesse meg magát kicsit és tornázzon!
2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Íme, egy ok, amivel talán le tudod beszélni: A hasplasztika helye még évek múlva is meg fog látszani, gyakorlatilag sosem tűnik el, csak elhalványodik, tehát ha eddig hibátlan, szép volt a bőre, akkor a műtéttel ezt az állapotot örökre elrontja.
2012. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ráncosodik a hasa ülve kivéve akinek nagyon szálkás , izmos.Ez így természetes.


Nekem volt hasplasztikám , 3. szülés után csináltattam meg.De akkor mindent kipróbáltam már és nem akart a bőr visszaállni.

Nagyon fájdalmas egy ilyen műtét.Rosszabb mint a császármetszés után...

2012. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!