Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikázzott mellekkel...

Plasztikázzott mellekkel lehet majd a gyereket szoptatni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

A műmell szánalmas, gagyi, és undorító. Hiába mutat jól bikiniben, ha mindenki tudja, hogy csalás, nincs benne élvezet.


25/F

2012. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 lila nyuszi ***** válasza:
Természetesen. 1-2 műtétig lehet, de aki szét van szabva 500ccvel annak nem. Ja, és nem kell cserélni 5-10 évente.
2012. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

@11-es hozzászóló:

Azért írod ezt, mert neked egyből az újságokban látott ribik ugranak be! Nem mindenkinek olyan! Van, akinek nem annyira észrevehető, mivel nem az volt a célja, hogy kitűnjön vele, hanem az, hogy legyen egy normális méretű melle! Nekem pl elég kicsi, és a testemhez arányos, sőt, még ha nagyobb lenne, az sem tűnne fel!

2012. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem, kedves utolsó. Nekem menyasszonyom van, de ettől még van egy egészséges érdeklődésem a többi nő iránt, nem csukom be a szemem, ha a strandod valami szépet látok. Volt is egy csaj, aki olyan tipikus megnézős volt. Aztán megcsináltatta a mellét, és azóta visszataszítónak látom. Én, aki tudom, hogy milyen volt előtte, pontosan tudom, hogy az egész csak fake, nem valódi, gagyi. Lehet, hogy egy idegennek leesik az álla, de én tudom, hogy csak egy szilikonpárna a bőr/izom alatt, és semmi több. Lehet az bármilyen műmell, nekem nem fog soha tetszeni. Pasi fejjel mondom, hogy visszataszító.


25/F

2012. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem mindenkinek feltűnő, és nem mindenkinek ez vele a célja! Nekem sem.
2012. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!