Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl széles az állkapcsom. Mit...

Túl széles az állkapcsom. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
széles az állcsontom és ráadásul az állam is kiáll és herealakú, szóval jól megszívtam. mit lehet vele csinálni??

2013. febr. 23. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy ilyen vagy. Vagy plasztika, de az fájdalmas és drága.
2013. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a csontot tudtomal nem nagyon lehet plasztikázni sem, de én is cak annyit tudok mondani, hogy fogadd el:)
2013. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mi van, ha nem tudom elfogadni? vagy hogy fogadjam el, mikor mindenki másnak normális álla van?
2013. febr. 23. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
De lehet plasztikázni nekem is nagyon széles én is meg fogom csináltatni.Lereszelik.
2013. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állat is tudnak korrigálni, nagyon szép eredményeket tudnak elérni. Az állkapoccsal is tudnak valamit kezdeni, úgyhogy ne add fel! Megértem, higy zavar téged, miért is kellene belenyugodni? Neked is jogod van normális életre!
2013. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nme tudom, hogy nő vagy vagy férfi. De ha pasi akkor növessz körszakállt. Az eltakarja és még a széles állcsont miatt jól is fog állni. Ha pedig nő vagy.. bukta :D
2013. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy mindenki másnak normális álla van. A férjemnek is ilyen és körszakálla van.
2013. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem pedig egyáltalán nem széles és nem túl férfias így a fejem.


Két lehetőség van:

-elfogadod,ahogy van és élsz boldogan kerekerdő közepén

-vagy elmész és egy kisebb vagyonért megplasztikáztatod,ami nem mellékesen b.szottul fog fájni akár hónapokig is...


Mivel én plasztika ellenes vagyok,így az első választottam

2013. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát igen, nő...szóval a szakáll kilőve :D

idáig marad az elfogadás..

2013. márc. 9. 19:34
 10/10 anonim válasza:
100%
Kedves kéedező! Az én állam karaktere is nagyon hasonló lehet a tiedhez, és nagyon szeretnék műtétet (orrplasztikával "egybehangolva"). Magyar oldalakon keresési találatot pl. az állkisebbítésre nem is nagyon lehet találni, mert csak most kezd bejönni a divatba Európába, ellentétben pl. Dél-Koreával, ahol nagyon elterjedt, hogy a szögletes arcformát V alakúra "faragják". Ha beírod Googlebe azt, hogy "jaw reduction surgery before and after", akkor nagyon látványos eredményeket fogsz látni! Én azt ajánlom, hogy senkire se hallgass, csakis a saját szívedre! Mások nem tudják mi zajlik le benned! Én átélem nap mint nap, amikor belenézek a tükörbe, és tudom, hogy nem az a lány néz vissza rám, aki valójában vagyok.. Ekkor szoktam erőt venni magamon, hogy márpedig én is úgy fogok kinézni, ahogy azt szeretném, és lesz önbizalmam, csak nagy lelkierő kell hozzá.. Több lelkierő, mint pénz, hidd el, sokkal több.. De tudom, hogy megéri! Sok szerencsét.
2013. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!