Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nem biztos, hogy jó témába...

Nem biztos, hogy jó témába írom, de tudnak valamit kezdeni azzal az orvosok, hogy az egyik ujjamon ferde az utolsó perc (régebbi nem kezelt sportbaleset miatt)?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy az egyik középső ujjamon az utolsó perc az ferde, minden másik ujjam pedig szép szabályos.. kiskoromban nem volt ilyen, biztos vagyok benne, hogy attól lett, hogy egyszer kosárlabdázásnál eltalálták, bedagadt, és amikor elmentem megnézetni, azt mondták csak húzódás, és ezért nem csináltak vele semmit. Most meg csúnya.:( Van erre valami műtét, vagy akármi megoldás? 16/L
2011. febr. 24. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van. Műtéttel meg lehet oldani! Tudnál képet mutatni?:)
2011. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs képem, de pont olyan, amilyennek leírtam sajnos.:S
2011. febr. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!