Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok ilyen esetben?

Mit gondoltok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolkozok sokat azon hogy megműttessem e magam, nem azért mert egy plasztik cica akarok lenni, amúgy nem is vagyok egy cicababa stílus, szóval nem erről lenne szó, csak egyszerűen nem áll rajtam jól semmi mert nem túl nagy a mellem, és igazából csak egy mérettel nagyobbat akarnék és hogy teltebb legyen. Szerintetek ez is baj? mit gondoltok egy olyan esetről ahol az ember saját maga miatt csinálná meg, azért hogy nőnek érezze magát?



2013. márc. 13. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ezzel jobban éreznéd magad akkor műttesd meg magad :)
2013. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire idegenek véleményétől függsz, akkor ne műtesd meg! Nem fogod jobban érezni magad, sőt meg is fogod bánni.
2013. márc. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megszeretni magad úgy, ahogy vagy. Kérdésedből inkább csak önértékelési problémát látok, az pedig nem fog a műtéttel megoldódni.
2013. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ráadásul a férfiak tobbsegenek nem jön be a mumell. Kivétel ez alól Ken.
2013. márc. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csomó olyan cucc van, ami kifejezetten kismellű nőknek áll jól. Szerintem nem a melleddel van a baj, hanem a fejeddel. Próbáld meg objektívebben szemlélni magad. Egy nő nem a mellétől lesz nő.
2013. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hasonló helyzetben vagyok.a melleim nem nőttek vagy 10 éve és még csak 25 vagyok :D ráadásul csúnya gerincferdülésem is van így az egyik még "nagyobb" is,így normális melltartót sem találok.....de mindig pótolta az önbizalmamat az,hogy eddig senki nem panaszkodott :)
2013. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!