Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Implantátum nélkül egyforma...

Implantátum nélkül egyforma mellek? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Van rá valami más módszer is?
2013. ápr. 18. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Most az a kérdésed, hogy természetesen létezik-e, hogy valakinek teljesen egyforma a két melle,

vagy, hogy implatátum helyett milyen módon lehet megoldani, hogy egyformák legyenek?

2013. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de ezt a biológia részen kellet tvolna kérdezni...De nincs két egyforma mell,sem két egyforma heregolyó sem.

Mivel mindenkinek aszimmetrikus a két fele,ezért nem lehet teljesen egyforma.

És az ember szépsége a tökéletlensége,a kis hibák.

Sokkal jobb szerintem, egy tökéletes arcnál akár,ha vannak rajta szeplők.vagy a tökéletes kockahasnál ha van egy kis cuki pocakja.

Szóval ne akarj se tökéletes lenni,sem két egyforma oldalt,mivel nincs.

Még amit műtenek,az se lehet teljesen egyforma...

És mit szólnál,ha el fogadnád magad olyannak,amilyen vagy?Mert gondolom rólad van szó...

2013. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az implantátum helyett gondoltam. Tudom, hogy nincsenek tökéletesen egyforma mellek max, ha tenyleg plasztikázva van. Nem a tökéletességre törekszem igazából, mert nem nagy kerek melleket szeretnék. Csupán olyanokat, amik egyformák. Nagyon zavar, hogy feltűnően különböző a méretük. :(
2013. ápr. 19. 01:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a jobb melled a kisebb, akkor írj rám privátban. Van egy ötletem, érdemes lenne adni neki egy esélyt!

2013. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A bal mellem a kisebbik :S
2013. ápr. 19. 02:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Írta privátot, bár úgy látom hogy a válasz az luxuscikk.
2013. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mellfelvarrast semmikepp ne csinaltass mert undoritó ha latszanak a hegek.
2013. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ne haragudj, de amikor írtál már nem voltam fent.

értem, köszönöm.

2013. ápr. 19. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első vagyok..

Létezik mellnagyobbítás saját zsírral.

2013. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!