Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikon mellek vagy kis...

Szilikon mellek vagy kis mellek? Melyiket választanátok? Érdekelne.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Kis/természetes mellek.
2013. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%

jaj még 1 hülye kérdés :D

úgyis azt kapod h kis mellet mert az nem fog lógni :DD

áh besírok úgyis mind egy jó cs*csre vágyik mert azokat nem kaphatja meg xD (cs*cs alatt a markolhatóra gondolok nem a tejcsárdákra :P)

na meg h a szilikon mű mell fujj pedig minden szexis színésznőnek van szinte és az össze jól photoshoppolt sunának is akik címplapokon díszelegnek xD

szal maradjon igazi a cici a mell a duda...

2013. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Második, ha megtanulsz írni, talán valaki adni is fog a véleményedre. Egyébként a kérdésre válaszolva: mindkettő épp úgy lehet szép.
2013. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

ahogy átolvastam egy szót írtam el az összes helyett az össze-t írtam véletlen

húh ha nagyon nem tudok írni :D

*tapsollak meg*

de ez annyira vacak kérdés megint mert ez előtt megint több ezren kérdezték meg

ha visszaolvasol kérdező észre fogod venni h mindenkinek más emlő a kedvence kicsi nagy mű közepes tökmind1 a férfiaknak mindenkinek más kell

2013. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andii1 ***** válasza:
55%
szilikon :)
2013. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
ha van választási lehetőségem akkor szilikon,de csak azért hogy növeljem az önbizalmam,sajnos ma már a média,a címlapok, mindenhol a "gyönyörű" photoshoppolt műmellű nőket látni...de a szerelmed úgy kell h szeressen,ahogy vagy! ha nem fogad el kisebb mellekkel, akkor kár erőltetni a dolgot
2013. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a saját méretem pont megfelel, se túl kicsi, se túl nagy, nem cserélném el.

Ha pici lenne, nyilván akkor sem csináltatnám meg, mert a természetes szerintem szebb, mint a mű.

2013. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Kis mellem van és nem fogom megcsináltatni.

Sokba kerül, kockázatos,nagyon fájdalmas és 10 évente cseréltetni kell.

2013. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 7. 17:00
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Kis mellem van és örülök neki, nekem nem kéne szilikon semmiképp. Attól senki nem lesz szebb vagy jobb hogy nagyobb a melle, max több pasi akarja megdugni, legalábbis én így vettem észre... arra meg nem vágyok valahogy.
2013. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!