Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi az a mellpumpa? Kifejezette...

Mi az a mellpumpa? Kifejezetten a mell növekedésére találták ki? Kb. mennyi idő alatt kezd hatni?

Figyelt kérdés

Minden tapasztalat , vélemény érdekel. 16 évesen lehet használni? Tudom , még fiatal vagyok hozzá , és még nőhetne , de genetikailag nem ezt örököltem és már nem fog vagy ha mégis csak minimálisat. :(


Hogy kell használni és mennyire fájdalmas?


2013. jún. 2. 22:40
 1/5 anonim válasza:

Nem működik, plusz az orvosok sem javasolják a használatát, mert károsíthatja a mellszövetet.

Plasztikai műtéten kívül mással nem lehet mellnagyobbodást elérni.

Legegyszerűbb, ha megbarátkozol a mellméreteddel, számtalan srác bukik a kis cicis lányokra, hidd el.

Másrészt még valamennyit nőhet, hiszen csak 16 éves vagy.

2013. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos mellnövelésre 2 bevált módszer van:

1. plasztika

2. nem minden esetben, de olykor mellékhatásként megnő a női mell a fogamzásgátló tablettáktól


A többi csak átverés.

2013. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mellpumpa nem használ semmit ez nem pénisz pumpa az használ mert több vér áramlik és ez által nő de itt zsírszövet van és alatta izom itt nem használ.
2013. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

van más lehetőség is mellnövelésre, konjugált linolsav :D

illetve bizonyos ételek :D

2013. jún. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem is kis mellem van, de valahogy engem sosem zavart igazán. Még mikor 13-14 éves voltam és nézegettem magam a tükörben akkor is csak akkorát akartam, hogy egy kis dekoltázs, körvonal látszódjon :)Nekem a fogamzásgátlótól( 17voltam akkor) egy kicsit nőtt, de nem olyan észrevehetően, csak éreztem h jobban kitöltöm a melltartóm. Viszont 2év után váltottam gyógyszert attól látványosan egy számmal nőtt a méretem! Igazából az a legjobb, ha elfogadod és megbarátkozol vele. És tényleg sok mindenkinek bejön a pici cici is:) Viselkedj nőiesen, a személyiséged hidd el fontosabb mint a mellméret!
2013. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!