Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ebben a helyzetben mit tennéte...

Ebben a helyzetben mit tennétek? Belevágjak a műtétbe?

Figyelt kérdés

Bocsi, hosszú lesz,de csak így érthetitek meg a helyzetem.


19/Lány vagyok, normál testsúlyú, nagy mellekkel. A melleim nagyon lógnak, formátlanok. Amióta vannak, nem voltak szépek,de a hirtelen növéstől a bőröm kötőszövetei elszakadoztak, így megereszkedtek. Ezt nem bírom elfogadni, elviselni, olyannyira h állandóan van rajtam melltartó, alvásnál is. Emiatt még nem volt senkim. Ez olyankor a legrosszabb, mikor tetszik vki, mert bármennyire is tetszik, nem vagyok képes járni senkivel a mellem miatt. Ilyenkor tud ez fájni csak igazán, mert már nagyon szeretnék szeretni valakit...

Már egyik barátnőm arra is célozgatott, h leszbi vagyok ( ezt mondta többi bnőimnek is). Ez is nagyon rosszul esett, sz*rt se tud az okáról. :(

Selejtnek érzem magam, hisz ennyi idősen még nem szokott lógni.


Most van alkalmam plasztikáztatni, tehát nem szilikonnal, csak felvarratni és kicsit kisebbíteni rajta. Én nem a műtéttől félek, átmegyek rajta ha kell, hanem attól h heges marad, mert nem garantált, h kifehéredik, vagy vékony lesz a heg, stb. Szal attól félek h utána is csúnya lesz. Tudom h észrevehető lesz a nyoma, több heggel jár mint egy nagyobbítás, de néztem mellfelvarrásos képeket, és olyan borzasztó... Legszívesebben elkerülném ezt az egészet, de tudom, h soha nem tudom levetkőzni senki előtt a gátlásomat. :(

És olyan rossz érzés volt elmenni is plasztikai sebészhez, elbőgtem magam mikor kijöttem is, h 19 évesen mit keresek itt. Még gyerek vagyok, olyan rossz ez az egész helyzet. Még nem tárgyaltam le a dokival semmit, majd hívnom kell, ha döntöttem.

Szóval kíváncsi vagyok a tanácsaitokra, h mit szóltok? Nem vagyok az a típus aki kibeszéli a problémáit, de vkivel muszáj már beszélnem róla, nyár óta még sosem álltam ilyen közel a depresszióhoz.


2009. okt. 11. 11:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Pl itt egy kép: [link]

Így néz ki ez a műtét után, bár ez még halványodik idővel. :(

2009. okt. 11. 11:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én teljesen meg tudlak érteni, és nem azért mert nagyok a melleid és lógnak, hanem nekem kiáll a csontom a dekoltázsomnál és ezért nem merek melltartó nélkül lenni :S:S:S Szintén 19 éves vagyok és eddig még egy fiú előtt sem vetkőztem le teljesen :S

Úgy tudok szépíteni rajta ha hízok egy picit h a melleim nagyobbak legyenek és ne legyen annyira feltűnő ez a csontom :S:S

Csináltasd meg én azt mondom mert ezzel csak szenvedni fogsz, az önbizalmad sem lesz a helyén :S

Sok szerencsét!

2009. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sokféle mell van, minden lányé más. Akármennyire is úgy gondolod a férfiak gondolatai nem csak a mell körül forognak, ha tetszel valakinek, megszeret, hidd el a tiédet fogja a legszebbnek látni.


Persze ez a te döntésed ha nem tudod magad elfogadni vágj bele.

2009. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

19 évesen még elég korai lenne a műtét. Hidd el, hogy nem közvetlenül emiatt nem találtál eddig párt, hanem azért, mert nincs önbizalmad. Lefogadom, hogy ha odemegy hozzád egy fiú, akkor azt gondolod, hogy "Tök felesleges vele foglalkoznom, úgysincs esélyem nála", azaz nem is próbálkozol, hogy jobban megismerjenek.

És a többi fiú nevében is kikérem magamnak, hogy CSAK a lányok mellét nézzük! Ez kb. olyan érzés, mintha én azt írogatnám mindenhova, hogy a lányokat csak a nagy, vastag "kolbászok" érdeklik... Ugye, hogy nem így van?

Nézz szét az utcán, vagy a baráti körödben és látni fogod, hogy az is talál párt akinek nincs is semmi melle, az is, akinek 2x akkora mint neked, az is akinek nem egyformák, és még lehetne hosszan sorolni. Sőt biztos, hogy van olyan lány is, akinek tökéletes mellei vannak, mégse talál senkit...

Ahogy én vettem észre párválasztásnál nem mindig számítanak sem a külső, sem a belső értékek, hanem 90%-ban csak a "véletlen". Azaz ha valaki kívül-belül tökéletes, még akkor se biztos, hogy a kiszemelt őt választja, lehet, hogy lelép egy kifejezetten ronda, bunkó, büdös "vetélytárssal".

Szóval, csak próbálkozz bátran, biztos, hogy egyszer sikerrel fogsz járni!

(Amúgy azt is lefogadnám, hogy ha feltennél ide egy képet magadról, akkor az elsöprő többség azt mondaná, hogy nincs semmi baj a melleiddel, a másik topicban valaki megcsinálta, és tényleg nem húzták le. Azaz belül kellenne inkább az önbizalmadra gyúrni.)

2009. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Te rendes vagy utsó. :)

Ezt én is tudom, h ezért nem sikerült semmi, mert ilyen és emiatt blokk van bennem. Pont ez az...

Elfogadni... nem tudom, nem sok esélyt látok, de próbálkozom. De hogyan is, mikor nem ez az esztétikus, lány fiú megbámul így is, mert nagyok, és mind2 oldalról hallottam negatívumokat, h tőgyek, meg ilyenek. Szóval mindenhonnan az jön le h sz*r vagyok, akkor hogyan fogadjam el? Ezt olyanok tudják,miről beszélek, akik hasonló cipőben járnak.

Én elhiszem h a szerelemben nem ez a lényeg, de addig sem jutok el, mert elzárom magam, képtelen vagyok megmutatni bárkinek is.

Köszi az eddigi válaszokat!

Lehet h teszek is fel képes kérdést, na persze nem magamról! :)

2009. okt. 11. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Általában a mellbimbó körüi vágás éa a függőleges vágás szinte teljesen láthatatlan lesz 2 hónapon belül.Ezen a helyen gyógyulnak legszebben a hegek.A mell alatti is szépen elhalványodik, ha a "jó" a bőröd.

Persze benne van a pakliban, hogy keloidos, vagy hipertófiás lesz a heg, vag ynagyon széthúzodik....stb.

el kel döntened hogy mi zavarna jobban. A nagy lógós cici, vagy a heges cici.

ennyi :)

2009. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezt elefejltettem az előbb, és fontos. Mellkisebbítés után nem biztos hogy fogsz tudni szoptatni.

2009. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az "utsó" (13:45ös) vagyok.

Egyszer se hallottál senkitől sem semmi pozitívumot (bármiről, ami a külsődet/belsődet illeti)? Ha igen, akkor azt hangsúlyozd.

De szerintem az is valószínű, akármilyen morbidul is hangzik ez neked, hogy van olyan fiú, aki pont a nagy mellekre bukik, szóval akár ebből is tudnál előnyt csinálni (de azért nem ajánlom, hogy csak a külsőségekre fókuszálj). Én ismerek olyan lányokat, akiket csak az ad el a fiúknál, hogy fentebb "teltebbek" az átlagnál, amúgy pedig nem valami szépségek...

De ha csak a műtéttel tudsz "egyenesbe jönni magaddal", akkor pedig nehogy az legyen, hogy szintén gátlásos leszel, mert majd félsz, hogy mi lesz, ha a fiú meglátja a hegeket... A rosszindulatú barátok/nők pedig akkor nagy valószínűséggel a "tőgyek" helyett majd átállnak a "műcsöcsű" vagy valami hasonó szlogenre, mert ha valakit cukkolni akarnak, akkor úgyis találnak valamit. És megint ott leszel, ahol a part szakad...

2009. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon sokat segítettél/segítettetek! Egyelőre úgy néz ki, rajta vagyok a dolgon h megbarátkozom velük!Hátha sikerül... =)
2009. okt. 13. 20:19
 10/11 anonim válasza:
Tudod ez a levél olyan mintha én írtam volna 20 évvel ezelött.Így 39 évesen megpróbálok neked tapasztalatból válaszolni.Álltalános suliban sport tagozatos voltam ezért mellesleg nem fejlődtem igazán,de amint befejeztem a rendszeres sportot úgy a mellem egy nyár alatt behozta a lemaradást kamatostúl persze meg is repedezett mert nem bírta a kötőszövet a gyors növekedést.Nyár végére szégyenlős lettem.Takargattam magamat egy ideig de észrevettem hogy észrevesznek a srácok még jobban mint elötte ezért nyugtatgattam magamat hogy mégsincs akkora nagy gond.Voltak srácok de csak együttjárás ...max a csókig jutottam el mindenkivel.Egyszer csak jött egy pasipalánta ő 18 én 16 éves voltam.Nagyon tetszett akartam őt!De én a barátjának tetszettem,kockáztattam felvállaltam elötte az érzéseimet a másik sráccal kapcsolatban.Láss csodát összejöttünk valóra vált álomnak éreztem de tudtam hogy vannak "saját gátaim" a mellem miatt.Rettegtem mi lesz ha eljutunk odáig.8 hónapig várattam a szexel kapcsolatban,féltem...Megtörtént és egyáltalán nem foglalkozott azzal hogy nem tökéletesek a melleim egyszerűen szeretett engem.Ő a mai napig a férjem .Van egy 16 éves fiúnk és 14 éve csináltattam meg a mellkorrekciómat.Nagyon kezdetleges volt még akkor a plasztika itt nálunk.2 éve ismét kés alá feküdtem mert nagyon lefogytam és implantátumot csináltattam.Most mondhatom elégedett vagyok a melleimmel, hegek ide hegek oda szépek és izgatóak a férjem számára is.A hegesedés változó hogy kinek hogy gyógyúl.Volt egy csaj mikor előszőr korrigálták a melleimet neki példáúl vastagabban gyógyúlt nekem kevésbé pedig vékony a bőröm nagyon és most már vannak új varrási technikák.Nem mellékesen az a lány a barátnőm lett.Bízom benne hogy átlátod az üzenetemet amit közvetíteni szerettem volna neked.Szeretném hogy jól érezd magadat egy srác oldalán,látod nem lehetetlen :-)
2010. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!