Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasonló helyzetben valaki?

Hasonló helyzetben valaki?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem császárral,a hegem nagyon csúnya ujjnyi vastag piros csík van a szép vékony fehér heg helyett. Mit lehet vele csinálni? tb támogatja a hegkimetszést? a másik a mellem a sok fogyás miatt annyira csúnyán néz ki,hogy meg szeretném csináltatni,annyira szégyenlem,hogy már a párom elött sem vetközöm le:( gyed-en vagyok jelenleg a kérdésem ezzel akpcsolatban az lenne, mivel jelenleg nincs annyi pénzem így hitelre csináltatnám, így kapnék? vagy valaki tud nekem ebben segíteni,hogy hol érdeklődhetnék ezután? előre is köszönöm.
2010. ápr. 7. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A TB nem támogatja. A hegkimetszés sajnos nem mindig segít.Ha hajlamos vagy a keloid képződésre az új heged is pont ilyen lesz.

Körömvirágkrém , dermatix segíthet(beszélj a dokiddal)

Hogy kapsz e hitelt nem tudom( függ a gyed összegétől) de arra számítani kell hogyha beüt valami gebasz( szövödmény) akkor a korrekciós műtét sok esetben nem ingyenes!

2010. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Medicredit kimondottan erre szakosodott
2010. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm;)
2010. ápr. 7. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az se biztos hogy a mell alatti heged szépen fog gyógyulni :(
2010. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 baba anyukája vagyok, szintén császárosak. A melledről amit írtál mintha scak én írtam volna pár hónappal ezelőtt -ugyanis megcsináltattam. Az első császár hege nekem is sokáig vastag és piros volt -amin csodálkoztam, mert egy korábbi sérvműtét hegét csak nagyítóval lehet észrevenni-, viszont idővel normál (bőrszínű) színe lett. A második császárom hege (ugyanaz a doki csinálta, csak ez télen történt még 2008-ban) totál szép. A mellműtét hege nem is látszik (novemberi). Az első császárom nyári volt, szerintem amiatt lett olyan a heg.
2010. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!