Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagy súlycsökkenés után...

Nagy súlycsökkenés után tényleg állja a TB a bőrfeleslegek eltűntetését?

Figyelt kérdés
130 kg-ról fogytam le 65 kg-ra,viszont a bőröm mindenhol lóg nem csak a hasamon,a karomon és a combjaimon is!Ellehet mindenhonnan tüntetni ezt a bőrfelesleget és állja a TB,ha egy kórház plasztikai sebészeti osztályán csináltatom?
2009. okt. 18. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Kizártnak tartom, Az ilyen szépészeti beavatkozásokat nem szokta állni a TB.
2009. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szépészeti, hanem egészségügyi beavatkozás! Nem egy kis zsírleszívásról van szó. Eltudod te képzelni, hogy milyen irdatlan mennyiségű felesleges bőr lehet a Kedves Kérdezőn?! Feleslegesen kell cipelnie azt a súlyt, amikor ő már gyönyörűen lefogyott, és ez akadályozhatja a mozgásban is. Arról nem is beszélve, hogy a hatalmas bőrfelesleg alatt kidörzsölődik a bőr, alatta megbújnak a kórokozók, gombás és egyéb fertőzések alakulnak ki. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy fizeti-e a TB, de nagyon szorítok Neked, hogy fizesse, különben nem kis összeg lesz :) És gratulálok a fantasztikus fogyásodhoz. Egy molett lány :)
2009. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ekkora fogyásnál a haspalsztika mehet TB-re.

A kar és többi testrészben már nem vagyok biztos, de iszonyat átszabást kell ilyenkor elvégezni ami rengeteg heggel jár :(

2009. okt. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nagy hegek maradnának,de jelenleg úgy gondolom,hogy ezerszer inkább azok,mint ez a teher!A combom emiatt összeér mozgásnál és ahogy súrlódik elég csúnyán kisebesedik és ez is fájdalommal és sebnyomokkal jár!
2009. okt. 19. 14:15
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Ezen az oldalon rengeteg orvos van akiktől tudsz kérdezni: www.orvostudakozo.hu


Elképesztő milyen sokat fogytál!Gratulálok!

Mennyi idő alatt és hogyan sikerült lefogynod?


Szintén 130 kg- lány (anya)

2009. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!