Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan tudnám olcsón/ingyen...

Hogyan tudnám olcsón/ingyen megcsináltatni a melleim?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 00:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Inkább lebeszélnélek a mellnagyobbítástól. Nekem is volt, de már nincs, mert utáltam, a párom nem mert hozzányúlni, mert félt, hogy kipukkan, a műmellem érezhetően elvált a saját mellemtől.Úgy éreztem, mintha egy zsemle lenne aládúcolva a mellem alá. Sajnos ráadásul jött egy daganat is,ami miatt a bal mellemet meg kellett operálni,no akkor kiszedettem mindkettőt, és azóta jól vagyok. Most már tudom becsülni a kis kemény, formás melleimet,és mindenkit lebeszélnék a implantátumoktól.
2013. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
ingyen és olcsón sehogy, mivel ez már esztétikai beavatkozás és a tb nem támogatja. lehetőséged van braziliába kiutaznod, ott régebben tombolt az ilyen plasztikai "próbababa" dolog, nőkön végeztek újragondolt vagy teszt beavatkozás, legalábbis látszólag erről szólt a dolog. a valóság pedig hogy kezdő sebészek, akik plasztikai sebészekl akartak lenni, így tanulták és gyakorolták az átszabást. volt nő akinek egy jól sikerült beavatkozása lett és örült utánna, de volt akinek egy életre galyra vágták az életét. az olcsó mellplasztikáról annyit, hogy a berakott implatátumok minősége nagyon rossz, ezért olcsó. ha olyan doki kése alá fekszel aki olcsón elvállaja, előbb gondolt át azt hogy valyon miért olcsóbb mint a többi, és ha hazavája a melled utánna vagy úgy hagyod mert nem lesz lóvéd hogy helyrehozasd vagy a bugyidat is ráfizeted hogy rendbe legyél.
2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 showmesthing válasza:
48%
Dominikán átszámítva kb. 20-30000 ft egy plasztikai műtét. bár ha kiszámolod az útiköltséget, akkor egyszerűbb ha itthon csináltatod.
2013. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%

Ingyen??? Ne viccelj már! A cukorbetegeket meg a daganatos betegeket nem támogatja eléggé az egészségügy, nehogy már az ilyeneket támogassa! Egyik ismerősömnek az egyik melle fejlődött ki csak, és neki sem csinálták meg ingyen hanem az 1 db implantátum 700.000 forintba került.

Én nem vagyok a plasztika ellen, nekem is volt, de nehogy már azt higgye bárki is, hogy ingyen ezt megteheti! Így is sz*rban van az egészségügy! Fizesd ki, vagy ha nincs rá pénzed fogadd el magad! Ez van!

2013. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
Gyere hozzám..napi 1 óra gyúrást ingyen biztosítok és a sikert is garantálom !
2013. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani hogy olcsó húsnak híg a leve. Inkább gyűjts több pénzt és úgy csináltasd meg. Úgy jobban megéri.
2014. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
13%
én ha uj csajom van alapvető hogy kap uj melleket .karira szülinap névnap ,minden féle alkalomra be lehet dobni és imádják.romániában érdemes csináltatni mert olcso és mire káros lenne vagy bármi addigra ugyse lesz velem .fél év a max komolyság kapcsolat terén .mo-n is csináltathatod ha hosszu távra gondolod csak akkor 3x mélyebbre kell nyulni.sztem pasit keress olyat ne pedig az árát mert az nyögve nyelős lesz gyanúúúús.de érdemes mert rengeteget dob a csajokon.egy 10/8 as csajt is fel lehet huzni akár 10esre.van olyan munkatársam csaj aki3 éve ottvan és csak most vettem észre h megcsinálták.ha nagy mell akkor csakis szilikon.a természetes nagy mellnél nincs is undorítóbb,akkor inkább vetesse is le ,jo a picike is.
2014. nov. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!