Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Befelé forduló mellbimbó! Mi...

Befelé forduló mellbimbó! Mi a véleményetek róla? Ciki? Megéri megműttetni?

Figyelt kérdés

Sajnos teljesen befelé forduló a mellbimbóm!Sajnos ez engem nagyon zavar,sokat ront az önbizalmamon,főként a sexualitás terén és a férfiak előtt!:(

Csak én reagálom túl,vagy ez tényleg ciki a fiúk szemében?Sokat gondolkodtam,hogy felkeresek egy plasztikai sebészt és megműttetem!Még csak 20 éves vagyok,magamnak nem hinném,hogy tudnám finanszírozni.Tud valaki erről információt?(pl ár?jó orvost ajánlani...stb)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. okt. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Aki szeret, azt nem fogja zavarni...


Tehát ha nem egyéjszakás futókalandokra vágysz, akkor szerintem nem probléma. Ha kellenek az egyéjszakázások, akkor már lehet...


üdv

ax

2009. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valahol láttam hogyha mellpiercinget tetetsz be akkor nem fordulnak majd befelé. Azért érdemes lesz majd konzultálnod egy orvossal, mert lehet hogy a szoptatást akadályozni fogja (bár nem biztos)
2009. okt. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha a párod felizgat akkor majd kiemelkedik a bimbód :)

Nekem is az volt, első baba szoptatásánál jelentett eleinte gondot.

Miután a babám már nem szopott a "elmúlt" a befelé fordoló bimbóm

2009. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen befelé forduló!hidegben vagy izgalmi állapotban sem fordul ki...
2009. okt. 29. 16:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha ez téged annyira zavar csináltasd meg, de tudnod kell hogy igaz csak kis százalékban de előfordulhat hogy érzéketlen marad, vagy kevésbé lesz érzékeny műtét után(idegeket vágnak át)
2009. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de a befelé fordulő mellbimbó az mit takar? hogy néz ki?
2009. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
háát h nincs maga a bimbó,befelé fordul,szal olyan mintha nem is lenne
2009. nov. 1. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen a befelé fordult mellbimbó.

KEdves kérdező: Ez azért nem olyan mitha nem is lenne mellbimbó ! :S

2009. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
felejtsd el a műtétet. keress rá arra, hogy Avent Niplette.
2009. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:


itt van róla egy kis info: ,,A Niplette megoldást nyújt a befelé forduló vagy lapos mellbimbó miatti nehézségekre, melyek miatt a baba nehezebben vehető rá a szopásra. Használata fájdalommentes és maradandó megoldást nyújt. A mellbimbóra egy kis gyűszű alakú kupakot kell helyezni, melyben enyhe szívó hatás érezhető – pár hetes viselés már meghozza a kívánt eredményt. A Niplette használata elsősorban a terhesség előtt ajánlott, de ha a mell nem túl érzékeny, akár a terhesség első hónapjaiban is alkalmazható. A terhesség utolsó hónapjaiban azonban már nem szabad használni. Szülés után, még a szoptatás megkezdése előtt pár perces használat megengedett, de ha a tej már elindult, akkor már nem szabad feltenni."


és ez nem reklám, csak nem akarom, hogy feleslegesen megműttesd magad. nem csak kismamáknak való, és maradandó megoldást nyújt.

2009. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!