Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Befelé forduló mellbimbó! Mi...

Befelé forduló mellbimbó! Mi a véleményetek róla? Ciki? Megéri megműttetni?

Figyelt kérdés

Sajnos teljesen befelé forduló a mellbimbóm!Sajnos ez engem nagyon zavar,sokat ront az önbizalmamon,főként a sexualitás terén és a férfiak előtt!:(

Csak én reagálom túl,vagy ez tényleg ciki a fiúk szemében?Sokat gondolkodtam,hogy felkeresek egy plasztikai sebészt és megműttetem!Még csak 20 éves vagyok,magamnak nem hinném,hogy tudnám finanszírozni.Tud valaki erről információt?(pl ár?jó orvost ajánlani...stb)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. okt. 28. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem te csak arra vágysz, hogy valaki kifizesse azt a "műtétet"

de abból nem eszel!

2010. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

És ez az Avent Niplette nevű "kütyü" még az olyan mellbimbóra is hatásos, ami semmilyen esetben sem fordul ki (még ingerlésre, vagy hidegre sem)?

A másik, amit nem tudok, az az, hogy ilyen mellbimbókkal teljesen lehetetlen a szoptatás, vagy lehetséges, mert ahány helyen olvastam róla, mindenhol más írtak...

2011. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Kicsit késői a válasz tudom, de nekem sem fordul ki soha. Az avent niplette ebben az esetben semmit sem ért. Használtam hetekig. Az izmok rövidebbek befelé forduló mellbimbónál. Szoptatni csak bimbóvédővel tudtam, de még így is csak az egyik mellemből szívta ki rendesen a kislányom. 4 hónapig próbálkoztunk, aztán elapadt a tejem.
2011. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Találkoztam olyan lánnyal, akinek ilyen volt, egyáltalán nem zavart. Feltűnt ugyan, de nem volt taszító.

21/F

2014. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!