Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik ilyen műtét?

Létezik ilyen műtét?

Figyelt kérdés

Egyetlen dolog van, ami nagyon nem tetszik az arcomban, és amit szeretnék egy kicsit arányosabbá tenni. A száj körüli részem olyasmi, mint Kate-nek:

[link]

Bejelöltem, az orr és a felső ajka közötti rész aránytalanul nagy. Ezt fel lehet varratni, hogy kisebb legyen ez a rész? Csak egy kicsit szeretném, és sokkal arányosabb lenne az arcom. Neki pl. ugyanez a rész valamennyivel kisebb:

[link]

Nem feltölteni szeretném a felső ajkam, bár a felvarrással gondolom amellett, hogy "feljebb kerül", teltebb is lehet, de nem ez a lényeg, hanem az orrom és a szám közötti távolság csökkentése.

Létezik vajon ilyen műtét? Mennyibe kerülhet? Csináltatott már valaki ilyet?



2013. szept. 14. 16:29
 1/2 anonim válasza:

Biztos hogy van ilyen mutet. De szeribtem ez butasag,ha csak ennyi a "hibaja" az arcodnak,akkor biztos szep vagy,tehaz foloskeges a mutet.

De amugy meg ha ugy nezed,akkor az orrod tul rovid:DD Azt meg biztos hogy megmuttetheted.

2013. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy pl hiába lenne vastagabb felül az ajkad, az orr alatti "bajusz" rész nem lenne kisebb,csak nyilván az ajak miatt feltűnőbb...Pláne ha pisze az orrod.


Ilyen műtétről egyébként még nem hallottam,pedig elég sok mindenről olvastam már,ill néztem videókat,fényképeket...

2013. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!