Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan hogy egy barátnő...

Adri baba kérdése:

Létezik olyan hogy egy barátnőmnek van mellimplantátuma mert nagyobbra cserélte és azt betennék nekem? így olcsóbb lenne?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%

A valaszok a kérdéseidre: nem , nem.

az orvos kirohogne :S

Meg ez olyan, mintha azt mondanam neked: "hé, tegnap kicserélték a tomést a fogamban, elkértem a régit, kéred???"

2009. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

na hallod...sztem nekedmár beleléptek párszor a melleidbe a stílusod miatt, biztos azér kell most az implantátum..:D:D:D

hülye olcsó (szószerint) kur-va vagy:D:D:D

2009. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Na mondjuk az is szuperintelligens,aki a kioperalt implantatumat akarja eladni!
2009. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda tetűszájú éces K.rva!
2009. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
Alig használt, megkímélt, jó állapotú mellimplantátum eladó vagy nagyobbra cserélhető!
2009. nov. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

Amennyiben elégedetlen vagy magaddal - a hozzászólásodból itélve, kedves kérdező - az nem a melleid miatt van, ebben egészen biztos lehetsz. Úgyhogy akár használt, akár új, nem fog használni.

Egyébként egy jó tanács, közelítve a szintedhez: használt bugyit, rúzst, fogkefét sem adunk tovább.

2009. nov. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
71%

de nem áám!

azokat méretre és formára készítik

2009. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Átültetésnél még a szülő-testvér szerveit sem mindig fogadja be a szervezet, igyekszik azt kilökni. Erre adnak egy csomó kilökődésgátló gyógyszert. Hallottál már a kilökődésről? Többek között ezért van, hogy a terhes nők folyton rókáznak. Akkor mit gondolsz, mi lenne egy teljesen idegen anyaggal? A használt műfogsortól is kipállna a pofád, nemhogy egy mellimplantátumtól.
2009. nov. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem miért kell parasztnak lenni a kérdezövel,elvégre is azért kérdezünk ezen az oldalon mert nem tudjuk rá a választ,és az hogy k....váztok itt össze-vissza,jobb ha nem is válszol az ilyen taho,mint hogy megbántja akit valoban érdekel ez a téma.
2009. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
A kérdés eléggé ostobán hangzik, ugye tudod? :P De attól mondjuk nem kell lek.rvázni. Ebben a mai felszínes világban (nagyon)sokat számít a külső, és aki így akar magán segíteni, az tegye, végülis nem az én pénzem, akkor meg nem igazán érdekel, hogy ki mire dobja ki a sajátját...
2009. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!