Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül a lézeres...

Mennyibe kerül a lézeres anyajegy eltávolítás? és a plasztikai sebész általi? Melyiknél nem marad heg? Esetleg egy jó orvost ha tudtok de ne budapesten.

Figyelt kérdés
arcrol szeretnék levetetni 3 anyajegyet.az egyik kb.fél cm hosszú és kiálló a másik 2 kisebb de az is kiálló. Esztétikai oka van, nagyon zavar,sok bunkó megegyzést kaptam már ezek miatt.a 2 kisebbik szám sarkában kb. fél cm-re egymás mellett van, a másik a számtól kb.1,5 cm-re.
2009. nov. 7. 07:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos én 15 vagyok és augusztusban szedtek le egy anyajegyet Dr. Novoth volt az ország egyetlen gyermekplasztikai sebésze, nem került pénzbe, mivel bőrgyógyászati beutolót kaptunk, azt nem nehéz szerezni csak elmész és kéred hogy javasolják leszedére...


3 anyajegyet nems zednek le egyszerre csak egyet, jól is néznél ki 3 összevar sebbel...egy is elég hidd el...

a lézerest nem ajánlom beszéltem olyannal aki úgy szedte le, egy nagy fehér folt van a helyén, ez a csöbörből vödörbe eset...


NEkem is kiálló volt, az orvos lefertőtlenítette majd belenyomott egy érzéstelenítő injekciót, aztán valami ollószerűséggel kivágta, és összevarta...az injekciót fájt kicsit, de a többiből csak annyit éreztem hogy most kicsit húzza a bőrt meg ilyenek, szóval abszolút 0 fájdalom, de amikor kiment az érzéstelenítő, kissé el voltam keseredve mert eléggé pocsék volt, fájt olyan száraz húzódó fájdalom...


A hegről nem sokat mondhatok, szépen gyógyul de kezelgetni kell körömvirág krémmel, meg most vettünk ilyen hegoldó készítményt, az nagyon szépen rendbehozta...a térdemen lévő 6 éves heget, az anyajegy hegére nem sokat ért...a heg még piros, de nekem általában sokáig pirosak a hegeim, egy karcolás amit tavasszal szerztem még mindíg látszik, pedíg 1 miliméternél biztos nem volt mélyebb, azt mondták hogy ez emberfüggő dolog...


Szerintem érdemesfeljönni Budapestre a Heim Pálba ha nem vag ymég 18, jobb lett volna ha megírod, hogy felnőtt vagy gyerek vagy, mert akkor könnyebben mondok dolgokat...


Magánklinikékat nem javaslok egyik ismerősünknek ott szedték le, 20 000 forint, na és perse 4-5 lakalommal visszahívták alkalmankét még 5000-ért...tehát a pénz ott elég erősen folyik...

2009. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok,és köszi a válaszodat
2009. nov. 8. 07:07
 3/6 anonim válasza:

Én az előttem szólótól szeretném megkérdezni hogy ő hol és mennyiért szedette le az anyajegyét.

(14 vagyok.)

2010. jún. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jah és hogy hol lehet bőrgyógyászati beutalót kérni.:D:$
2010. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
bőrgyógyász ingyen leszedi. heg nem marad. : )
2010. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász nem fogja leszedni, mivel azt a plasztikai sebész csinálja. A bőrgyógyász adja a beutalót, amivel elbaktatsz a sebészhez és megbeszélitek a dolgot.


Egyébként rólam 17 évesen szedtek le 3 anyajegyet ugyanabban az időpontban, nekem nem volt zavaró utána, és nem is fájt egyáltalán. Műtét közben az érzéstelenítő injekciót éreztem rendesen, de csak átmenetileg, néhány másodpercig. Viszont mivel arcról szeretnéd leszedetni, mindenképpen menj el először bőrdokihoz aki megvizsgál és megmondja, lehet e lézeressel eltüntetni vagy festékes naevusról van szó és csak kimetszeni lehet (különben elrákosodhat).

2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!