Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ez csőmell? Kép...

Szerintetek ez csőmell? Kép lent! ;)

Figyelt kérdés
Itt a kép! Lerlek valaszoljatok! [link]

2014. jan. 18. 20:35
1 2
 1/16 WheneverYouWant ***** válasza:
82%
Nekem tetszik.. de mi a franc az a csőmell?
2014. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Ennél csak a szatyormell a jobb.
2014. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem az
2014. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

nem, ez parizercsöcs

!

2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs vele, de ne tudom én se mi az a csőmell:D
2014. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ruhástól nehéz megítélni, de ez szerintem nem csőmell.

De ha biztosra akarsz menni, keress fel egy plasztikai sebészt és kérdezd meg, ne itt várj választ, mert látod nem válaszolnak normálisan.

2014. jan. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
69%
Nem is látszik rendesen..... Rakj fel olyat amin látszik... :DD
2014. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom, nem az!

L

2014. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
16%
A csőmell, másnéven tubuláris emlő, alakja miatt kapta a nevét, nem gömbölyded, hanem csöszerű. Alapból, fiatal korban is megereszkedett, lógós, a végén viszonylag nagy bimbóudvarral, lefelé álló bimbókkal. Gyakorlatilag egy rúd párizsira hasonlít, ezért nevezik parízercsöcsnek is... Ruhás képen nem lehet megállapítani, hogy az-e. De ha nagyon érdekel hogy milyen az, google képek kereső... Am szerintem ritka ronda látvány, volt olyan 19éves lány a praxisomban, aki nagy büszkén állította hogy D-kosaras melle van, ilyenkor az ember nagy, kerek, gömbölyű, gyönyörű mellekre számít, amikor meg levette a melltartóját, és megláttam a majdnem hasáig lógó ocsmányságot, majdnem otthagytam, és majdnem elhánytam magam, de azért meghúztam egyszer. Arra jó volt. És csak utána léptem olajra. :)
2014. jan. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
nekem annak tunik. de az a rossz hìrem van, h mèg szilikonnal sem lehet korrigàlni a formàt, tehàt azzal nagyobb lesz, de marad csomell. esetleg felvarràssal. keress fel egy plasztikai sebèszt, tole mindent megtudhatsz, o biztos nem fog hulyesèget mondani.
2014. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!