Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg létezik szemszín...

Tényleg létezik szemszín változtató lézeres szemmütét?

Figyelt kérdés
egyik ismerösömtöl hallottam, hogy van ilyen és hogy egymillió forint körül van az ára. Ti mit tudtok erröl? Igaz ez? Mert én tuti megcsináltatnám.
2009. dec. 2. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen, létezik bár Magyarországon kétlem hogy csinálnának ilyet. Az biztos hogy nem olcsó, és veszélyes is mivel valami színes lencsét tesznek a szembe ami ronthatja is a látást.
2009. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanmár. Most meg már az jön, hogy baj,hogy valakinek a szeme színe természetes?! Na mondd már meg milyent akarsz? Talán rózsaszínt, vagy pirosat?


Ez az egész hülyeség, ha kék a szeme valakinek akkor kék, ha barna, akkor barna, és nem hiába lett a szemed olyan, amilyen. Most pont olyan, h megy a hajad és bőröd színéhez. Mert azért nem gondolom, h úgynézel ki, h barna bőr, nagyon világos kék szem, és vörös haj, ugye?

2009. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
*Bocs a helyesírási hibákért (csak azért, mert mindenki zokon veszi, én meg jajj úristen úgy sajnálom őket, h ne mondjam!! )
2009. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
90%

Nemtom műtét van-e konkrétan már Mo.-on, de viszont speciálisan be tudják már rakni, hasonlóan mintha kontaklencse lenne, viszont nemkell ki-be venni stb..

És hát igen, sajnos már hova nem fajulnak a "mű" dolgok:D MŰ SZEM :D:D lol Viszont ugy tudom, h csak mesterséges színeket lehet berakatni, tehát barna, kék, zöld, szürke és az árnyalatok. Mer a többi etikailag nem odaillő:D

2009. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) igen kéket akarnék mert szöke fehér börü vagyok és ehhez sötétzöld a szemem ami már majdnem barna:( és ezért nekem egy tonna sminket kell felkennem hogy ne úgy nézzek ki mint egy hulla! Se idöm se energiám rá. A sima kontaktlencsét meg nem tudom betenni. Jah és éjszaka meg bent sem maradhat. Szóval ezért. Akkor majd külföldön:)
2009. dec. 4. 11:15
 6/23 anonim válasza:
93%
Ami Mo.-on van az kontaklencse, de nem az, amit ki kell venni. A műtét tényleg kockázatos, ha lenne is Mo.-on sztem se éri meg, mer utána lehet komplikációk lépnének fel.. de te tudod, én inkább sminkelném magam jobban, mint elb*sszam a szemem :S
2009. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Azért irigyellek ha ilyen baromságra vannak millióid. Inkább küldj az éhező gyerekeknek, ők hasznát vennék:)


Kék szemmel is épp olyan hulla kinézeted lenne. Tudom, mert én meg olyan vagyok, szőke haj, világos bőr, világoskék szem. Mindig azt hiszik beteg vagyok...

2009. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Inkább sztem fesd be a hajad barnára.
2009. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Evelynn ***** válasza:
80%

Magyarországon egyáltalán nincs ilyen műtét!

Amerikában magánrendelésen lehetséges, de nem sok orvos vállalja, mert nagyon kockázatos!

Megvakulhat az ember, hályog lehet rajta.


Még talán augusztusban a tévédokikba volt erről szó. Ha vhol meg lehet nézni a leadott adásokat megkeresheted.


Am nekem is van egy barátnőm, szőke, zöld szem, és télleg sápadt volt.

Most nagyon sötétbarnára festette a haját és szolizik.

Ez így nem rossz. Mondjuk ő büszke a zöld szemére, mivel ritka.


Mondjuk megértem, ha mást akarsz, nekem kék szemem van, és néha szeretnék sötétbarnát (mint Eva Longoriának).

Azt mondják nem vayok normális, h le akarom cserélni a kék szemem, pedig csak néha egy kis változatosságra vágyom.


Én inkább vagy a hajfestést (kevésbé) vagy a színes kontaktlencsét ajánlanám (inkább)

40 körül van úgy, h egész évben használhatod.


Sok sikert! :)

2009. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha létezik is, mire jó??? Olyanról még nem hallottam, hogy egy szemszín csúnya legyen. Vannak csúnya mellek, csúnya orrok, még csúnya formájú szemek is, na de hogy egy szemszín csúnya legyen??? Ilyen műtét max az olyanoknak való, akik mindjuk meg akarnak győzni egy szárt, hogy ő a vér szerinti apjuk, ezért elmennek és műttetnek maguknak egy ugyanolyan színű szemet (meg egy olyan orrot, olyan szájat...) hogy meggyőzzék a kiszemeltet. MÁst nem tudok gondolni.
2009. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!