Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez igaz? Szerintetek legális...

Ez igaz? Szerintetek legális ilyeneket reklámozni ha valótlanságokkal akar eladni egy terméket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5PdmvYYUfbA

Ha nem akkor hogy hogy nem büntetik meg őket amiért valótlanságokat állítanak? Ez törvényellenes?



2014. jan. 27. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy működik, de van ilyen műtét, és Ázsiában nagyon menő:D
2014. jan. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy igaz-e, valószínűleg nem.

Azt, hogy legális-e, az adott ország törvényei szabályozzák. Magyarországon nem az, a fogyasztó félrevezetését keményen büntetik.

2014. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom hogy Magyarországon tilos az ilyen reklám. Vodafont is beperelték már egy csomószor mert valótlanságot állított, vagy félrevezetőt. Am az a műtét szerintem amit az első írt az Ilizarov műtét de az csak a lábat nyújtsa de a gerincet nem.

Nem értem a teleshoppot miért nem tiltották még be itthon. Enyhén túlzásokat állítanak.

2014. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sejtettem hogy csalás. Azt hiszem valami Indiai reklám..
2014. jan. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!