Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha túl kerek/széles az arcom...

Ha túl kerek/széles az arcom létezik olyan műtét amivel ezt korrigálni tudják?

Figyelt kérdés
És nagyon nagy fájdalmakkal járna?
2014. ápr. 29. 06:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem ez a kérdés nem komoly. :) 28/L
2014. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez halál jomoly. Gondoltam talán az arcformát is tudják keskenyíteni vagy valami
2014. ápr. 29. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
*k
2014. ápr. 29. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
és mi a baj a széles arcformával?
2014. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Prés...
2014. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Prés :DD haha...na igen. Kérdező, ne aggódj a fejed miatt, mitől lenne szebb egy lófej. a széles arc nagyon szép tud lenni 28/L
2014. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most nem létezik ilyen?
2014. ápr. 30. 14:46
 8/9 anonim válasza:
Én alapból ellenzem a plasztikai műtéteket csak azért, hogy "szebb legyen" tőle valaki, de szerintem ez már beteges. A hiúság egy végletekben megmutatkozó példája. Biztos vagyok benne, hogy így is gyönyörű vagy, ne akard szétszabdaltatni az arcod, maradj meg olyannak, ahogy az Isten megalkotott.
2014. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy valaki valaszoljon is a kerdesedre:

[link]


Ilyenre gondoltal? A nevet nemtudom a muetetnek de ha felsz attol hogy fajni fog akkor ne akarj plasztikai mutetet. Embere valogatja, meg persze orvos. Amugy az ilyen arckorrekcios mutetek igen gyakoriak Azsiaban. Mint latod ott minden lehetseges:


[link]


Nemtudom itt csinalnak e ilyet.

2014. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!