Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülne kb. egy...

Mennyibe kerülne kb. egy orrplasztika az én esetemben?

Figyelt kérdés
Ferde az orrom.úgy értem ha szemből nézzük bal oldal felé ferde. nemtudom ezzel mit lehetne csinálni, biztos kikalapálnák valahogy. Talán az orrmandula műtétem óta lett ilyen.az volt kb.10 éves koromban. nem szokták észrevenni általában,de engem nagyon zavar hogy ilyen.
2010. jan. 5. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy? szerintem elég borsos az ára.. de te döntessz :)
2010. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok és lány.
2010. jan. 5. 17:31
 3/10 anonim válasza:
Nekem elálló füleim voltak amit megmütettem. Nem durván álltak el és mégis megmütettem. Az 80. forintba került fülenként. Ez is hasonló áron lehet. 100 ezerre tippelnék.
2010. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit több, inkább 200-300 ezer körül van, és elvileg eltörik az orrod és helyreigazítják.
2010. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a páromnak volt orrműtéte,Kaposváron csinálták neki a Sefferék.Kb. 4 évvel ezelőtt volt de már akkor fizettünk érte kb. 450 körül:S
2010. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és lézerrel csinálták.nem törik el.
2010. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is volt orrműtétem ,4 éve 280zer forint volt.

komplexusaim voltak a külsőmmel,csúfoltak a suliban,és nem fogadtam el magam.amióta megcsinálták nagyon szépnek érzem magam és boldognak.hidd el,ha tényleg akarod megváltoztatja az életed.

nekem a csontból faragtak le,egy hétig volt bekötve az arcom,és nem voltak fájdalmaim.

2010. jan. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok!:)

Nem is tudtam hogy orr csontot is tudnak már lézerrel műteni! az nagyon jo lenne mert nekem ugyan az a bajom mint neked és én is 19 éves lány vagyok csak félek a műtéttől de ha lehet lézerrel műteni az nagyon joo lenne:) és annak kb mennyi az ára nem tudja v.ki?

2010. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,mert mindenhol változó... szerintem 400 körül...
2010. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
köszi szépen :)
2010. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!