Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy férfinál mindig indokolt...

Egy férfinál mindig indokolt a fülműtét, vagy náluk annyira nem fontos dolog ez? Lányokat jobban idegesíti?

Figyelt kérdés

Pl Robbennél indokolt lett volna a bal oldali igazítása, vagy felesleges? (persze neki felesleges, mert jól megy neki, simán tudna hajat beültettetni és fület műttetni, de nem teszi, mert nem hiszem, hogy érdekli ez).


[link]


2014. júl. 3. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rossz helyre tettem a kérdést. A plasztikázás rovatba akartam, még egyszer bocsánat.
2014. júl. 3. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl a képen lévő férfi nem egy jóképű pasi, nyilván nem az arcával és külsőségekkel fog meg egy nőt, így tök mindegy milyen a füle, kisebb és egyforma fülekkel sem lenne jó pasi. Szóval esetében felesleges lenne megműttetni. De mittudomén... ha ő nem érezné jól magát emiatt, akkor lehet hogy érdemes... maga miatt megcsináltatni.
2014. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igenis fontos a férfiaknál is! Én is megműttettem 4 éve, mert állandóan bántottak miatta nem csak gyerekkorban, hanem felnőttkorban is (!). Nagyon sokat "javít" az összképen, ha a fejéhez simulnak az ember fülei.
2014. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha úgy érzed, hogy jobb lenne, műttesd meg. Szerintem férfiaknál indokoltabb általában, egy nő megoldja azzal, hogy ráfésüli a hajat. Egy férfit azért egy kor után megszólnak a loboncával, meg aztán ott a kopaszodás, nincs mivel takargatni se.

De ha nem zavar a dolog, akkor nem zavar. A normális emberek úgy sem emiatt fognak megítélni.

2014. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!