Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy azután döbbentetek rá, hogy valaki mennyire fontos volt nektek, miután kilépett az életetekből?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ez az érzés, volt egy férfi, aki évekig a mindennapi életem része volt, tetszett is, de semmi több. Nemrég elment messzire és azóta folyamatosan csak rá gondolok, arra, hogy hiányzik. Hogy felejtsem el? Egyeltalán mi ez, szerelem? Vagy csak nosztalgia?
2014. aug. 22. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig ez van.
2014. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk.Sajnos.
2014. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, ezzel sokan mások vannak így. Ez az élet része, túl kell tenni magad ezeken, és keresni valakit aki boldoggá tehet.
2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Passz
2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak megszokás, megszoktad, hogy ott van a közeledben, idő kell hogy megszokd ezt az uj helyzetet hogy nincs ott. De lehet az is hogy szeretted, és most hogy ugy érzed elveszitetted, igy mégjobban akarnád.
2014. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az igazat megvallva nem gondoltam, hogy hiányzoni fog, ezért nem értem az érzést, velem még sosem volt ilyen, hogy utólag jöttem volna rá, hogy talán többet érzetem iránta, mint évekig hittem.
2014. aug. 22. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is azt hiszem, hogy talán szerettem, de akkor nem értem hogy lehettem ilyen vak, hogy nem vettem észre? Tényleg csak egy helyes, rendes férfinek gondoltam, akkivel jó volt néha váltani pár szót.
2014. aug. 22. 13:50
 8/10 anonim válasza:

tereld másra a figyelmed, majd elfelejted.

de inkább csak megszoktad ha a mindennapjaid része volt

szerintem ez terméseztes

2014. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy az ember siratja a régit,a megszokottat.Minden váltás nehéz az ember életében.Aztán szép lassan kénytelen lesz alkalmazkodni az új helyzethez.Onnantól már könnyebbé válik minden.
2014. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Nem is egyszer. Az ember nem mindig értékeli amit kap.
2014. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!