Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Honnan van ennyi embernek...

Honnan van ennyi embernek pénze plasztikai beavatkozásra?

Figyelt kérdés

Válság, meg minden, magyar kereset...mégis mennyien plasztikáztatnak..nem értem... :O

Én is szeretnék, de még a fülemet sicns pénzem megcsináltatni.


2010. jan. 27. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

szabad felhasználású hitel

manapság már majdnem mindenki hitelből él, és olyanokra vesznek fel hitelt, ami nemis létszükség, de nekik kell.

2010. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem, nyugi...

Nincs pénz, nincs pénz de mégis sikerül összeszedni fél óra alatt 200.000 forintot ha kell. Sok ember csak rinyál, igazából nem éhezik. Nekünk semmi pénzünk nincs itthon most sem, max zsömlét, kiflit szoktunk venni, hogy napközben tudjunk enni valamit, ebben a nagy hidegben... meg wcpapírra költünk, ilyesmire. Hétvégén veszünk hozzávalókat és megfőzünk a hétre, mert így olcsóbb.


Én se bánnám ha javítanának rajtam kicsit, de jelenleg még a háziorvoshoz se tudok elmenni (pedig sajnos kellene) mert nagy szégyen lenne, hogy nem tudnám kiváltani amiket felír gyógyszereket. Megjegyzem vagyonokba kerül már minden, veszel 2 dolgot a patikában 5ezer forint... óriási!

2010. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van aki évekig gyűjtöget rá, van aki "jó családból" származik, és elég sokan vannak akik hitelt vesznek fel( medicredit)
2010. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem fel hitelt, hanem néhány hónap alatt összespóroltam (nyáron, akkor könnyebben megy, nincs fűtésszámla, nincsen annyi villanyszámla, nem olyan nagy az étvágyunk agy kevesebbet költünk kajára, a nyaralás meg már régen be volt fizetve). Hozzá kell tenni: állami kórházban csináltattam a mellplasztikát, így majdnem fele annyiba került mintha magánklinikára mentem volna.
2010. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mi??

vki tényleg azthiszi h hitelből?? XD

ezek gazdagok, politikusfeleségek, stb...

de tuti nem ök dolgoznak meg érte..

max a k..vák

2010. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem a szoptatás után kicsit megereszkedett a mellem, azt műtötték. férjem fizette, hitelt biztos nem vettem volna fel ilyesmire, mert sztem annyit nem ér, hogy az ember eladósodjon :)
2010. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van már lehetőség a legtöbb dokinál részletfizetésre...
2010. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nme csak hiszem, hogy sokan hitelből műtetik meg magukat, hanem tudom
2010. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10:31-es vagyok, hát sztem elég hülyeség...akkor inkább házat venne hitelre vagy kocsit...de emiatt én tuti nem adósodtam volna el évekre, főleg hogy akkor nekünk már ugye gyerekünk is volt...szóval ez szerintem minimum akkora butaság, mint az áruhitelek. de különbözőek vagyunk, nem elítélésként mondtam.
2010. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Többen részletre csináltatnak plasztikai műtétet...

Nekem sincs rá pénzem. Én szebb orrot akarok, de sohasem lesz annyi pénzem, hogy csakúgy kidobjak az ablakon 600ezret egyszerre... Max. hitelre csináltatnám...

2010. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!