Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon csúnya vagyok, ilyen...

Nagyon csúnya vagyok, ilyen csúnya lányt nem is nagyon láttam még, mint én, sokszor emiatt nem is merek emberek közé menni, nektek miből tellett plasztika műtétre? Hogy tudtatok annyi pénzt összeszedni? Műtét után ti szépnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,tanulok és még 3 évig tanulni is fogok. Néha dolgozok,ha van rá időm,vagy egyáltalán van munka. Bár ez is nagy lelkierőt kíván tőlem ilyen arccal emberek közé menni. Hatalmas a fejem,hófehér a bőröm, az orrom férfiassá teszi a fejemet,olyan mintha vonalzóval rajzolták volna meg kb szabályos háromszög az orrom,az állam kissé befelé áll,amikor beszélek vagy mosolygok az alsó ajkaim is befelé állnak,ez oldalról nagyon undorító. a szemeim alatt is folyton karikás,mostanában ráadásul híztam is. persze ezt leadom,ezt nem plasztikával korrigálnám,én csak az orromat és az államat szeretném helyre rakatni. igaz a füleim is elállnak nagyon,de a hajammal eltakarom. hatlamas a homlokom is.. de ez a műtét kb 6-700ezer ft lenne. Nekem meg kb 60ezrem van. ti hogy gyűjtöttétek össze a pénzt? van aki hasonlóan rondának érezte magát és műtét után hogy változott ez?
2015. jan. 2. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mielőtt milliókat dobsz ki önértékelési hibákból nézd meg őt h fiatalon és betegen (és nem gonoszságból de csúnyán) élvezi az életet és de ő még ha akarna se tudna ellene tenni de él és boldog!!! [link]
2015. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ajánlanék egy hasznos könyvet számodra. Kosztolányi Dezső: Pacsirta
2015. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
pont így érzek én is mint "Pacsirta" és lehet a szüleim is..pontosan ezt történik velem is,bár kedvesen fogadnak,de igazából soha nem fogadnak el...szörnyen érzem magam,öljem meg magam ezzel azt mondod?
2015. jan. 17. 08:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy. Miért ölnéd meg magad?

Te így nézel ki. Fogadd el. Tedd meg a tőled telhetőt, a kinézeted érdekében. Elég az önsajnálatból. Elégedj meg azzal, ami neked jutott. Megnéznélek az után, ha egy hétre az Afrikában élő éhező gyerek, esetleg a balesetet szenvedett, lábát elvesztő ember, vagy egy gyógyíthatatlan rákos, egy szörnyű tumorral együtt élő ember bőrébe kellene bújnod. Szerintem ezek után nem nyávognál, hogy ronda vagy.

2015. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
kuldj kepet privatban ,koszi 23L
2015. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!