Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasztikai műtét nélkül...

Plasztikai műtét nélkül mennyit lehet feszesíteni a kinyúlt bőrön-terhesség után?

Figyelt kérdés
2. gyermekem 4 héttel ez előtt született meg, szeretném a kinyúlt bőrömet kicsit feszesíteni. Sajnos még legalább 10 kilót is fogynom kell, de inkább 12-t. A kilók elég egyenletesen vannak rajtam. mennyire lehet kicsit feszesíteni a bőrt? Tudom, hogy esélytelen a tökéletes kocka has, de azért valamennyit lehet feszesíteni? Akiknek már sikerült kicsit, leírnátok, hogy milyen mértékben sikerült? Előtte-utána képeket is rakhattok fel.
2015. jan. 8. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Genetika is benne van,de rengeteget lehet valtozni. Jol kiszamolt etrenddel,heti 3 súlyzos edzessel (az a leghatekonyabb) meg kockahas is lehet siman.
2015. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem esélytelen a kocka has.Csak az elsősorban hozzáértés kérdése elsősorban étrendben,másodsorban edzésben.A kinyúlt bőr is kérdéses,mert ha ilyenre gondolsz-

[link]

ezen típuson nem segít semmilyen diéta és edzés,mert a kötőszövet ment tropára.A többi esetben meg tud regenerálódni,de az idő,ezért amikor már edzel és szálkásítasz legalább 1 éve utána érdemes következtetést levonni.Feszes akkor leszel,ha lesznek a testeden izmok és nem lesz rajtad zsír.

2 gyerekes anyuka előtte utána képe-

[link]

Kezdő irodalom-Sárga kapszula-online könyv.

2015. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást. Az aktuális hasam így néz ki:


[link]


Szóval egy kicsit ki van nyúlva szerintem a bőr, kicsit hasonlít az első képhez, amit küldtél. Mivel az én képemen még 10-12 kiló felesleg van-nem az egész a hasamon, de legalább fele szerintem ott van. Nem várok én csodát, de azért kicsit lehet javítani a hasamon? Hogy valahogy kinézzen?

2015. jan. 9. 07:51
 4/8 anonim ***** válasza:

igen,elég lazának néz ki a kötőszövet,de mivel nagyon sok a zsír,ezért szerintem még nem lehet egyértelmű következtetést levonni.

majd ha leszedted utána,de sajnos esélyes,hogy itt csak a műtét fog segíteni.

2015. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy első gyerekkel normál szülésem volt, óriás hasam-38 hétre szültem-, mindenki azt hitte, hogy ikrek, akkor nem nyúlt meg így. Most meg 34. héten néhány munkatársam nem értette, hogy miért mondom azt, hogy ez az utolsó napom....több ember is a cégnél kérdezték utolsó napomon, hogy hogy vagyok, én meg azt hittem azért kérdik, mert tudják, hogy terhes vagyok. És én mondtam, hogy jól, mert ez az utolsó napom, aztán meglepődtek, mikor mondtam nekik, hogy több, mint 34 hetes vagyok. 38 hétre született, sürgősségi császárral a 2., de közel nem volt akkora hasam, mint elsővel. Elsővel és másodikkal is plusz kilókkal kezdtem, de elsővel lényegesen rosszabb volt a helyzet. 55 helyett 69-ről indítottam és 85-tel zártam, most meg 72-vel zártam és most 66 vagyok. Érdekes, hogy elsővel nem nyúlt ki a bőr, hanem a másodikkal. Próbálok majd mozgással lefogyni, csak még nem mertem elkezdeni a mozgást, mert nincs még 5 hete a császárnak és még éreztem kicsit, hogy fáj a heg. De jövő héten terveim szerint elkezdek nagyon lájtosan mozogni, mert csak az a kis séta, meg házimunka van, amit minden nap végzek.
2015. jan. 9. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:

oké,de elkanyarodtál,mert az étrenden múlik ez az egész,nem azon hogy edzel.

fontossági sorrendben 80% kaja 20% edzés.

2015. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem lehet ebből a hasból is gyönyörű szép,akár lapos,izmosabb,nőies has is!


a helyedben elmennék orvoshoz és személyi edzőhöz,dietetikushoz érdeklődni... kezdj el kicsiben edzeni otthon tornát! fontos, hogy megfelelően állj neki és ne hajszold túl magad,ne is koplalj-már amennyire majd az időd engedi... de még ráérsz szerintem edzeni

2015. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most készülök hasplasztikára Dr. Pór Ferenchez. Már "visszatérő" páciense vagyok, nagyon megbízható, jó orvos. Ő azt mondta, hogy a szülés után érdemes 1-2 évet várni, az alatt sokat regenerálódik a szervezet, változik az alak. És valóban!

Nekem sokat változott, jóllehet nem diétáztam, csak tettem a dolgomat, házimunka, gyerek, séták, otthoni torna stb. Mégis maradt bőrfelesleg, amit még sporttal sem lehet eltüntetni, ezért vállalkoztam a műtétre.

Tornához ajánlom a gimnasztikai labdás gyakorlatokat, nagyon jónak találom, nekem sokat segített!

Sok sikert hozzá!

2015. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!