Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megakarom csináltatni a...

Megakarom csináltatni a melleim, mert mindenki lenéz miattuk, van valakinek tapasztalat róla? Mennyire fájdalmas, komplikációk stb?

Figyelt kérdés
20 már elmúltam
2015. jan. 27. 09:22
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
lenézés miben nyilvánul meg? Mert én nem hinném, h ez tényleg így van.
2015. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor majd a műtét után azt fogod érezni, hogy mindenki azért néz le, mert megcsináltattad, meg mindenki "egyéjszakásnak" néz, meg stb. Mindig meglehet találni mindenben a rosszat, de ugyanúgy a jót is. Nincs olyan, hogy mindenki. Lehet először inkább magadban kéne rendet tenni. ;)
2015. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeségért ne csináltasd meg.

Mégis ki néz le?

És valóban, akármit csináltatsz magaddal, mindig lesz, akinek nem fogsz tetszeni.

Egyébként meg nagyon fájdalmas, számíthatsz bármilyen komplikációra. Nekem néhány ismerősöm csináltatott, és mindegyiknek volt valami gondja, vérrög, átmeneti bénulás, stb. A műtét után még majdnem egy évig jártak dokihoz.

És persze azóta sem elégedettek magukkal. Szóval ettől nem változott meg az életük vagy a magukról alkotott képük.

2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszerűbb lenne a baráti körödön változtatni.
2015. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy azóta nem tudnak úgy képet feltenni fb-ra, hogy ne írogassanak oda, hogy jók a melleid. Pedig nem olyan durván nagyok. Sőt, idegen csajok odamennek hozzájuk az utcán és megkérdezik, hogy hol csináltatták, kivel.

Szóval mindenki látja, hogy mű és nem azért mert óriásiak.

Tényleg ilyen fajta figyelemre vágysz?

2015. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Én is meg akarom csináltatni, de nem azért mert csak úgy nem tetszik, hanem azért, mert genetikai betegség miatt nagyon lazák a kötőszöveteim és 23 éves korom ellenére konkrétan úgy lóg, mint egy háromgyermekes, 50 éves anyának. És ez nekem lelki problémákat okoz.
2015. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, ha utána meg majd azért fognak sokan lenézni, mert műanyag.
2015. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is megkérdem, de ha egy óra alatt nem voltál képes felleni nem is fogsz, de mégis ki és miért is néz le?

Kicsik? Lógnak? Vagy mi a bajuk? Honnan látják milyen a cicid meztelenül?

Itt a te fejedben van a baj, ott kell rendet tenni. Olcsóbb mint egy műtét.

2015. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kérdés mit akar rajta megcsináltatni?

nagyobb legyen ???

felvarrás ???

kisebbítés???


am meg igen fáj, elvégre mindegyik esetben vágnak ! az meg utána fájni fog egy ideig

2015. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20 éves elmúltál ami a kérdésed alapján nem látszik. Ennél már értelmesebbnek kéne lenned, bocsánat hogy ezt írom. A mellméret teljesen lényegtelen, ha lenéznek az nem a melled miatt van, hanem mert ellenszenves vagy nekik vagy épp nem tetszel. Az összhatás a lényeg, az egész, ami vagy. A mell csak egy testrész, attól hogy nagyobb lesz még ugyanúgy le fognak nézni akik eddig is lenéztek. Se szebb, se jobb nem leszel tőle. Ha másképp gondolod akkor inkább pszichológushoz fordulj, mert gondjaid vannak magaddal és ezt nem oldja meg egy plasztikai műtét sem.
2015. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!