Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg van olyan aki undoritó...

Tényleg van olyan aki undoritónak találja a szilikon cicit?

Figyelt kérdés

és még ha milliárdjai lennének sem csináltatna ?

Mert én pl mindig azt mondom ,hogy nem zavar hogy kis melleim vannak.de igazábol csak nincs annyi felesleges pénzem,hogy tudjak csináltatni magamnak ...:)

és annyian mondják ,h fuj undoritó,ha valakinek szilikonjai vannak. de mi benne az undoritó?hisz szép formés,itt persze nem lufikra gondolok....:)


2015. máj. 7. 11:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Érthető ha nagyon formátlan , lopótök bennszülöttszerű . Párat láttam ami klasszul sikerült és jobb lett mint előtte , a többi esetlenül mutat . F
2015. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
83%
Természetes formát és tapintást szeretem, nem a félkemény labdákat. 30/f
2015. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
De manapság már nem csak félkemény labdákat tudnak csinálni, hanem formára és tapintásra is természetesnek hatót.
2015. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
70%
Csakis természetes. Inkább legyen kicsi, mint szilikonos. F
2015. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Akkor is, ha ennyire kicsi?


[link]

2015. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

igen


#5 akkor is (F)

2015. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Jó, de azért lásd be, nem minden pasi gondolja így...szerintem a férfiak 80%-a ezt a "mell"méretet elfogadhatatlannak tartja.
2015. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha nem óriási lufikról van szó, hanem kicsi, vagy normál méretű de szilikon mellekről, akkor szerintem nincs ilyen nagy jelentősége. Ha a lány/nő tetszik minden tekintetben nem fogok azért lefalcolni, mert kicsi, lopótök, vagy szilikon a melle. A nagy sárga(pláne görög)dinnye szilikon csodák valóban taszítóak!


31/F

2015. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Ha egészségügyi probléma miatt kell helyreállítani, akkor természetesen rendben van. De egyébként szerintem tök gáz. Szilikon esetén én csak arra tudnék gondolni, hogy "gumi van benne, azt fogdosom". Háton fekve természetellenesen felfelé áll. Meg valamennyi heg tuti marad, szóval szerintem nehéz "eladni" eredetinek. Inkább maradjon kicsi. Főleg, ha mellette jó a segged:) 30F
2015. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Mármint hogy is mondjam. Van ízléses szilikon ami (talán) csepp alakú. Ezek nem kemények és állnak mint a cövek hanem nagyon hasonlítanak az igazira.

Az a szilikon undorító amiről meg lehet állapítani.

De ne felejtsük el hogy valaki nem a szilikontól undorodik, csak a kis melleket szereti.

2015. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!