Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják a legtöbben...

Miért tartják a legtöbben undorítónak a szilikon pántot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mert olcso vacaknak nez ki.
2011. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
mert izléstelen és hülyén néz ki...én legalábbis ez miatt gondolom annak. ha olyan ruhát húzol amiben kinn van a vállad és nincs pántja akkor vegyél pánt nélküli melltartót.
2011. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csupán azért, mert nekem mindig olyan piszkosnak tűnik. Biztosan nem az, de olyan a látszat. Ez az én véleményem.


23/F

2011. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Az előzőeknek igaza van, csak mondjuk nekem meg akkorák a melleim, hogy egy sima pánt nélküli melltartó nem tartja meg... Már csomó fehérnemű üzletben keresgéltem, eladók is segítettek, de ők se tudtak mit csinálni. És akkor én nem hordhatok pántnélküli felsőt? Klassz. :/
2011. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Előzőnek: hát sajna, ez van, de sztem ha kint van egy vékony fekete pánt, az is sokkal jobb, mint egy szilikonpánt.


Kérdésre a válaszom: mert undorító, ahogy az idő elteltével (kb. az első használat után) besárgul az izzadságtól, meg amikor hordod, akkor is látni, hogy ott van alatta az izzadság, és odatapad a bőrödhöz. Másrészt meg mikor még hordtam kb 13 évesen, folyton húzgálni kellett azt is, ezért értelmét sem láttam.

2011. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Mert olyan olcsó ribancosan néz ki, főleg ha besárgul. Nyáron tűző nappal messziről csillog. Sztem akinek nagyon kell egy kivágott ruha alá melltartó, az eleve ne vegyen fel annyira kivágottat, mert az általában nem előnyös neki. (Gondolok itt a negyvenen felüliekre, nagyon ducikra stb..)
2011. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs vele, amíg nem lesz sárga. Akkor viszont tényleg gáz.

22/F

2011. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
én nem tartom annak
2011. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
én sem tartom annak:)
2011. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

A nagy mellhez....

Ha nem tartja meg a pánt nélküli a melled akkor ne hordj pánt nélküli topot.

Nem való neked és kész. Amúgy ha látszik a pánt akkor ennyi erővel viselj pántosat.

Egy dagadtra azt mondják ne viseljen haspólót, ne vegyen fel extra minit stb.

Ugyanígy ha csak melltartóval tudod viselni, illetve a pánt nélküliek nem megfelelőek, akkor viselj másfajta felsőt.


A kérdésre a válasz: Mert bár a célja az lenne hogy ne látszódjon, hogy van pánt, mégis nagyon feltűnő, ízléstelen darab.

2011. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!