Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért lett ilyen a mellbimbóm?

Miért lett ilyen a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Fordítva tettem fel a képet véletlen.


[link]


2015. máj. 21. 11:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönom a biztatást nagyon jól esik.
2015. máj. 22. 10:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy te fogadd el önmagad. És amúgy is ha van családod akkor már nem lesz ebből problémád (társkeresési).

És fogdd fel úgy, hogy a párod bölcsebb, mint te és ő jobban tudja, hogy szép vagy és nem kell változnod. :)

2015. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincsen a melleddel, nekem tetszik. Ha van párod, akkor biztosan neki sem a hatalmas tejcsárdák tetszenek, hanem az aranyos cickók.. :) Én is kis mell-párti vagyok, a feleségemnek A a kosármérete, és nagyon szexinek látom. 38F
2015. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm, de most híztam es kisimult a mellbimbómnál az a furcsaság...:) köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 29. 20:57
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló,pici bőrgyulladás volt,irritáció miatt!


Én kaptam rá kenőcsöt és elmúlt.

2015. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!