Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sebes lett az anyajegyem,...

Sebes lett az anyajegyem, orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön vettem észre, hogy a combomon az egyik kis anyajegyen fekete seb volt, az tegnap leesett, de most elég fura az anyajegy, olyan halványabb lett. Anyu szerint annyira nem nagy probléma, szerintetek? Én aggódok, lehet ebből nagyobb baj is, ha nem nézetem meg?
2010. márc. 1. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább menj el bőrgyógyászhoz, minthogy esetleg nagyobb baj legyen belőle.

Amúgy a seb az anyajegyen nem játék, szerintem anyukád nem ért hozzá annyira, mint egy orvos.

Én elmennék dokihoz.

2010. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb fordulj bőrgyógyászhoz, ez nem játék.
2010. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Majd holnap felhívom, és kérek időpontot. Mennyi az esélye szerintetek, hogy le kell szedetni?
2010. márc. 1. 21:50
 4/9 A kérdező kommentje:
De amúgy ha nem megyek el, vagy később.. akkor komolyabb bajom is lehet? :S
2010. márc. 1. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy lehet.
2010. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mint fentebb írtam, meghalhatsz. Ha ez komoly következmény a számodra. Amikor idpőontot kérsz, akkor ne feledd el megmondani, hogy miért! Ő már fogja tudni, hogy ez mennyire sürgős.
2010. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, jaj, jaj, visszsszívtam, ne haragudj! Az előbb válaszoltam egy másik hasonló kérdésre, és figyelmetlenségből összekevertem. Most látom, itt bnem is írtam ilyet fentebb. Szóval nem akartalak megijeszteni, minél hamarabb menj orvoshoz.
2010. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj:) Köszönöm szépen a válaszokat! Felhívtam ma 6 körül a bőrgyógyászt, és 7-re mehettem is. Megnézte azt az anyajegyet, azt mondta h nincs gond vele, de rakott rá egy kötést meg alá krémet, hogy gyógyuljon, és rajta kell hagyni pár napig. A többi anyajegyet is átvizsgálta, és minden rendben van. :)
2010. márc. 2. 20:42
 9/9 anonim válasza:
Halhat meg a tököm. Többször volt már sebes anyajegyem, semmi nem lett.
2012. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!